Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Püsimeik

Poste 23
Lk: <<1  | 2  | >>

Filme vaadates olen alati imestanud, kuidas sealsed filmistaarid hommikul ärgates täiesti meigituna ja värskena üles tõusevad? Loe edasi ›

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

vassiliissa, 08.12.2006 17:52 

tegelikult jätab põsimeik ikka väga võltsi tulemuse.
ja filmi ärkajad kes imeilusad välja näevad nüüd küll ennast püsimeigiga ei riku, neil tavaline meik näos :)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

*, 12.12.2006 12:32 

kena lainerijoon kuluks küll ära, sest mõni hommik võib käsi väriseda ja tulemus ei tule just kõige kaunim. ja kui joon juba ees oleks, siis veidi lauvärvi + ripsmedušš ja olekski valma =)

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Ines, 16.01.2007 13:57 

Minu on "Sarlina" salongis tehtud püsimeik kulmudele ja ka huultele kontuurid...Tulemus on MEGA....!!! Soovitan soojalt!!!

Anne, 21.01.2007 13:05 

Minul on üla- ja alalau lainerijoon. Tulemus ona mega jah, aga protseduur on vastupidiselt sellele, mis salongide kodukatelt lugeda võib, JUBE VALUS!

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kri, 23.01.2007 15:15 

Mul on lainerijoon ja see on SUPER! alguses kartsin, et tuleb väga võlts ja kole(ei meigi ennast tavaliselt)aga tulemus on super. Joon on hästi peenike ja väga kaunis, Teeb silmad ilusaks, ilma et peaks ripsmeid värvima. Olen väga rahul ja kindlasti soovitan. Hea tegija ja te ei kahetse...isegi mu mees ütleb, et see lainerijoon on vallatu ja ilus, ning sõbrannad kadestavad...

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 31.08.2007 17:46 

oojaaa ..valus ta oli

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kd, 02.10.2007 11:31 

mitu korda te käisite protseduuri tegemas. Minu kosmeetik väidab, et kui teha huultele püsimeik, siis peab protseduuri kordama mitu korda. Valus on küll, olen juba 2 korda käinud.

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

m, 02.10.2007 11:57 

ja millises salongis siis soovitate teha püsimeiki, mis hind ja kaua tegemine aega võtab?

m, 07.10.2007 02:47 

käisin täna ilusõnumil vaatamas kuidas seda tehakse. nägi minu arust päris jube välja(see protseduur). lõpptulemus oli muidu ok, aga arvan, et sobib pigem meikivale naisele. sest kui lihtsalt see lainerijoon puhtal nahal, siis jätab siiski veidi ebaloomuliku mulje, aga kui ripsmed ka ära värvida on vist päris kena.

k, 07.10.2007 09:35 

Minul ka tehtud lainerijoon- olen tulemusega väga rahul. Tegemas käisin Riias.
Ma ei ütleks, et see protseduur oleks nii valus, pigem on see ebamugav.Tegin 2 aastat tagasi ja maksin 2000 krooni.

helen, 26.11.2007 11:15 

mina käisin www.iluravistuudio.ee tartus, ei olnd nii hullu midagi ,kes valu väga ei kannata see saab enne pitsi võtta kui tahab..ma jäin tulemusega väga rahule silmadel ja varsti kulme ka tegema :)

kadi, 09.01.2008 19:26 

Mul on ka plaanis teha püsimeiki, aga ei tea kus? Kas kellegil on mingit head kohta Tartus soovitada, kus ta jäi tõesti tulemusega rahule?

.., 14.01.2008 19:54 

iluravistuudios

Trulla, 05.02.2008 21:10 

mul tuttav tegi lainerijoont ja ma ei ütleks et see väga kena oleks, igatahes ta tegi seda "vana"moodi (praegu on vist mingi uus süsteem olemas), ja see muutus aasata pärast sinakaks, nagu vana mehe tatoo.... kuigi ma hea meelega teeks ka, aga mitte sellist nagu tuttaval. mis Te arvate Meribella ilusaongist? on keegi käinud?

B, 20.08.2008 17:13 

Kas keegi teab kus kohas tehakse Pärnus püsimeiki hästi.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kri, 26.09.2008 00:58 

Et siis minu postitus on üleval ja mina lasin teha minu pere salongis(narva mnt.) ja tüdruku nimi oli vist Marylin! Mul nüüd juba ~1,5 aastat möödas. Seisab endiselt ilusa musta juttina. Juba ma mõtlen, et teeks huuled ka ja võibolla laseks natuke laineri joont nurkadest paksemaks teha. Võibolla isegi liiga loomulik. Keegi ei pane enam tähelegi:D

Poste 23
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee