Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Sinu arvamus on meile oluline!

Poste 20
Lk: <<1  | 2  | >>

Hoiame kokku ja aitame üksteist nõu ja jõuga. Jaga oma kogemust – nii head kui halba, mille osaliseks oled saanud. Loe edasi ›

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Ing, 27.09.2006 10:30 

mina tahaks nuriseda ootejärjekorra pikkuste pärast. Jah, lihtsam on küll erakasse minna, aga minul on oma kindel arst kellega ma rahul olen ja kes eras vastu ei võta. Viimati panin oma arstile aja 1.septembril ning vastuvõtule saan novembri keskel. Tegu siis Pelgulinna naistenõuandlaga, aga kindlasti on mujal sama asi.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

tips, 27.09.2006 12:42 

kas keegi võiks palun soovitada mõnda head naistearsti tln-s. ise olen väljastpoolt pärit (käin iga päev 100km edasi tagasi tööle) ja kodukandis ei ole aega arstide juures käia.
Ette tänades
t

Vicious, 27.09.2006 15:10 

ma ei ole kunagi kogenud õhtegi negatiivset ketke naistearsti juures. küll aga olen kuulnud teistelt nsistelt lugusid, mida kogeda ei tahaks.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Vicious, 27.09.2006 15:11 

ma ei ole kunagi kogenud ühtegi negatiivset ketke naistearsti juures. küll aga olen kuulnud teistelt naistelt lugusid, mida kogeda ei tahaks.

5 inimest 5st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

..., 27.09.2006 16:23 

Minu arst töötab Tartu Naistekliinikus! Kui aja paned, siis pead arvestama vähemalt 1,5 kuuse ooteajaga! Kord tehti mulle mingisugused testid, mille vastuste asjus ma siis kahe nädala pärast tagasi pidin helistama. Helistasin nädal aega järjest ja keegi vastu ei võta - müstika. Ise seal kohapeal olles muidugi näed ja kuuled kaa samamoodi kuidas telefon heliseb koguaeg ja lihtsalt ei võeta vastu. Ma saan aru, et võibolla on kiire aga no palgake siis äkki inimene kes vastaks telefonile ja oskaks aidata oma nõu ja jõuga!Ühesõnaga kui nädal pärast helistamise tähtaega kätte sain selle kabineti , selgus, et arstil on nüüd puhkus kuu aega ja et nemad neid vastuseid niimoodi öelda ei saa, et helistagu ma kuu aja pärast.Helistasin siis kuu aja pärast siis ütles tädi , kes telefonile vastas, et neil pole neid minu paberied enam ammu seal kabinetis ja et ta peab need eest tooma - helistagu ma jälle hiljem kunagi.......ühesõnaga lõputu helistamine ja tooni kuulamine......!
Ja teiseks......arusaadav, et arstidele on seal need igapäeva toimingud ja nad on harjunud kõike nägema, kuid mind isiklikult ja ma usun, et paljusid teisi kaa häirivad sellised asjad nagu ....pidev kabineti ukse lahtikäimine, nii et koridorist kõik näha on, samamoodi akendel võiksid kardinad ikka korrlikult ees olla.....mitte nii, et kui seal pukis istud, siis võid vaadata kuidas väiksed poisid õues mängivad.....

Maarja, 27.09.2006 20:34 

Selle telefoni teel vastamisega on veel selline lugu, et kui keegi helistab ja patsient parajasti ka kabinetis on (istub kasvõi laua ääres), siis ta ju täpselt kuuleb, mis haigused või analüüsitulemused kellegil (helistajal) on.
Ja minul on Pelgulinnas ka selline kogemus olnud, et arst lobises mobiilis sõbrannaga ja samal ajal üritas teha mulle läbivaatust - ühes käes mobiil, teise käega urgitses ja samal ajal vahetas muljeid mingist sündmusest...

Õnnela, 28.09.2006 10:16 

Pärnus sain sõimata arsti käest, tal oli vist mingi menopaus vms igatahes oli väga tige kahjuks oli see minul esimene külastus naistearsti juurde...Aga Tartus Tamme Erakas on toredad arstid:).

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Terje, 28.09.2006 13:24 

Mina käisin magdaleena haiglas dr Romanova juures. ei soovita kellegile. Olin rase, aga mul on väike emaka põletik, esmalt rääkisin talle, et olen antibiootikumite suhtes allergiline, ta ütles, et ei kirjuta antibiootikume, aga tegelikult kirjutas ikka. Rasedus katkes, lisaks olin antibiootikumide kõrvalmõjudega veidi haiglas. Teine naistearst dr Ploom ütles,et raseduse katkemise põhjus oli vale ravim, mille suhtes ma allergiline olin.

triin, 02.10.2006 14:07 

Olen käinud mitu aastat Tartu noorte nõustamiskeskuses. Seda soovitan noortele (kuni 25 a) küll! Viimased korrad olen käinud dr Kadri Siku juures. Olen väga rahul :)Nõuandlasse ei tahagi sellepärastminna, et seal pole rahulik (kabinetis peale arsti veel keegi), ukse taga konveier, a la kabineti ukse lahtikäimine pidevalt. Nüüd ma 25 täis, lähen kas siis raha eest nõustamiskeskusesse edasi või siis erakasse.

Elke, 03.10.2006 18:20 

Tamme Erakliinikus väga head, olen seda ka oma sõbrannadele soovitanud ja kõik on väga rahul.

Karliina, 17.10.2006 13:52 

Täiesti nõus Triinuga, Tartus on kindlasti väga hea Tartu Noortenõustamiskeskus (www.amor.ee). Keegi ei vaata Sind kui kurjategijat, et kus sa jälle aelend oled, missiis, et tuled regulaarset kontrolli tegema. Ma olen seal kõigi juures käinud ja kõik on sümpaatsed olnud. Muide, internetis saab aega broneerida!!!

, 18.10.2006 10:48 

Erakliinikutes ongi tavaliselt normaalsem. Vahet ei ole, et visiit tasuline on, vähemalt on see kvaliteetne.

, 18.10.2006 19:25 

Siin räägitakse Tamme erakliinikust, olen mõelnud ka sinna minna aga kui palju üks läbivaatus umbes maksta võib?

j.k., 19.10.2006 17:13 

Mina soovitan fertilitast, endal kogemused head. dr Talving.

kriss, 03.11.2006 15:00 

Räpina naistearsti ei soovita küll kellegile,olen seal mitu korda sõimata saanud, kuna üks kord ei teadnud ma peas oma isikukoodi ja teinekord hakkasin mõtlema et kuna mul viimati päevad olid.mulle nähvati et iga naine peab märkmeid oma menstruatsiooni kohta tegama, kuid kui ma võtan pille, siis milleks mulle märkmed ja see on kah iga ühe oma asi, kas ta teab oma isikukoodi peast või mitte...idioodi kari igatahes!!!!

4 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kriss, 03.11.2006 15:02 

Kusjuures ütlen nime kah dr.ANNE-MARI OJAMAA...nüüd olen külastanud Põlva noortekabinetti amor, kuna kaugemale pole olnud viitsimist minna.

Poste 20
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee