Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Antidepressandid

Poste 22
Lk: <<1  | 2  | >>

Antidepressandid, 30.10.2005 01:48

Milliste antidepressantidega rahul olete?

2 inimest 7st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

marek, 30.10.2005 12:41 

Ei oska vastata küsimusele, kuid küsiks, et milleks neid vaja on? Kas teisiti ei saa?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

3 inimest 7st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 30.10.2005 13:36 

need tekitavad sulle s;;giisu juurde seega kasud ja seega soovid j'lle alla v]tta ja siis j'lle n'lgid ja teed selleks k]ike millega koos kaasneb veel hullem stress ja v'simus seega j'ta need parem.

4 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kellu, 30.10.2005 18:49 

selline jutt, et antidepressandid panevad kohe õgima ja elad nagu vati sees on küll ülepingutatud. linnalegende levib siin vallas ikka meeletult. võib-olla mõnele inimesele tõesti ei sobi või võetakse liiga tugevatoimelist rohtu. kui aga tõsised probleemid reaalsuse objektiivse hinnanguga ja pole jaksu depressiivses seisundis ennast aidata ning olukorda muuta, siis pole mõtet stereotüüpide kammitsais inimesi kuulata vaid tuleb minna psühhiaatri juurde.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Külii, 01.11.2005 18:06 

Soovitan joogat,pole proovinud,aga usun,et aitab.See lõdvestab sind,niie et enne depressantide kasutamist tuleks proovida joogat:)

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

gorki, 03.11.2005 03:03 

Tere. Minul tekkis antidepressantidest kohutav iiveldus ja söögiisu kadus üldse täiesti ära. Proovisin tublilt edasi võtta, et pidavat hiljem üle minema. Üldiselt aga tundsin end siiski kuidagi imelikult kogu aeg. Siis leidsin, et palju efektiivsemalt kui tabletid mõjub füüsiline trenn. Paneb kehas energia liikuma ja depressioonil ei ole enam kohta, kus pesitseda. Trenn ei pea olema masendav ja raske ja piinarikas, mina näiteks läksin tantsutrenni, proovisin erinevaid stiile ja leidsin sellise, mis mulle kõige rohkem meeldib. VÄGA tõhus depressioonikiller! Samas ka väike paaritunnine sörk ilusas sügiseses metsas on vägagi tegija. Edu!

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

gorki, 03.11.2005 03:04 

aa, ja lisaks saad veel ilusa viguuri kah! :)

12 inimest 12st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

epp, 16.11.2005 16:48 

Need kes väidavad, et sport viis depressiooni ära neil polnud depressioon vaid stress ja need on vääääga erinevad asjad...

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

pro, 16.11.2005 17:13 

kasutan cipralex'i ning olen rahul. õnneks ei ole siiani kogenud ühtegi infolehel kirjeldatud kõrvalnähtust, seega usun, et minu jaoks tegi arst parima võimaliku valiku.
igaks juhuks kirjutas alguses rahustit ka juurde, juhul kui ei saa magada, ent sedagi muret ei olnud.
olen oma igapäevatoimetustes nüüd märksa rahulikum (mitte segamini ajada loiduse või tuimusega!) ning tunne, et suudan natukenegi oma elu kontrollida.
usun, et on neid, kelle jaoks ravimid on tõepoolest viimaseks võimaluseks midagigi päästa ning sellisel juhul ei tohiks neid mõnitada või sõimata.
edu kõigile teistele! ehk saate teie siiski ilma hakkama.

bööö, 17.11.2005 06:38 

ilmselt on see teema nii individuaalne, et foorumis mingit tõde välja selgitada on võimatu... aga: kasutasin ka cipralexi. uni oli metsik (10-12h ööpäevas) ja lisaks kadus igasugune seksiisu ära, mis tekitas omakorda probleeme. nüüd enam tablette ei võta, sest tegelikult meeldib mulle mõte, et ravimit võiks tarvitada ainult siis, kui ilma elada ei saa. mina, paistab, saan. niisiis lõpuks ikkagi tundub, et psühhiaater kirjutas rohu välja liiga kergelt. ja mulle meeldib see tunne, et kõik, mis minuga toimub (enamasti siis need tüütud asjad: isude muutumine, tunnete kõikumine, unisus) on 'päris' mitte mingi tableti poolt esile kutsutud. samas ei eita, et on juhte, kus AD-de võtmine on tõesti õigustatud ja aitab inimest.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

...., 05.12.2005 00:06 

Õppige lõpuks ometi stressi ja depressiooni vahel vahet tegema!!

Kass, 05.12.2005 14:02 

minul on AD-dega väga hea kogemus, sain paanikahoogudest lahti ja võtsin lisaks kaalust alla 8 kilo, mis mind ilusti 2 kuuga ideaalkaalu viis. Loomulikult ei saa alahinnata platseeboefekti. Võõrutusnähud kipuvad samuti pigem enesesisendusest tulema, ma arvan.

vups, 05.12.2005 16:10 

Kellel on ikka paanika ja deprekas see ei saa ainult joogaga ja trenniga üksi hakkama.Mina võtan Seroxati ja olen rahul, ainult ei tea millal lõpetan kuna praegu on väga hea olla. Alguses on muidugi vilets, tekkis kõrvalmöju.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

katrin, 05.12.2005 17:20 

võtan ka cipralexi. See on tõhusam ja kiirema toimega kui eelkäija Cipramil. Mingeid kõrvalmõjusid ei ole absoluutselt täheldanud.Paar aastat tagasi olin sunnitud ka cipramili võtma, kuid õnneks ei tekitanud ka see vaevusi.
Me ei saa kohut mõista inimeste üle, keda me ei tunne ning kelle probleeme me ei tea.Muidugi oleks hea algul proovida lihtsalt looduslike rahustitega (palderjani tabletid)hakkama saada, kuid kui olukord nõuab ja asjad TÕESTI kontrolli alt väljuvad, on tihti väljapääsuks depressandid. Kallid inimesed, palun veidigi tolerantsust nende suhtes, kel raske!

A, 05.12.2005 17:51 

mina olen võtnud Remeroni, Wellbutrini ja Cymbalta`t ( uus ).
Minul tekkis mäluga probleeme ja sessi ajal pärssis kiiret infotöötlemist st. pidin rohkem kordama ja materjal ei kinnistunud nii hästi. Aga kui mul sessi ajal deprekas ja ärevus väga hulluks läheb, siis hakkan vist uuetsi võtma. Cymbalta hakkas mõjuma juba 3-4 pävaga.

, 06.12.2005 02:25 

kui kaua teil on kõrvalmõjud kestnud? mul tekkis teisel päeval ( jube iiveldus ja tuimus ), siis kannatsin veel 3 päeva ning lõpetasin ära.

Poste 22
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee