Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Taastamine pooleli, 04.03.2008 11:04 

Soovisin endale teha keemilist sirgendust. Juuksur saatis sõna osteses mõttes pikalt. Juuksed on liialt kahjustatud - kodune värvimine (blondeerimine), triikimine jne on teinud oma töö.
Võtsin siis kätte ja ostsin endale Joico K-pac sarjast nii shampooni kui ka balsami. Kuu aega neid kasutades tundsin juba vahet. Käisin ja iga kuu juuksuri juures ravihooldust tegemas. Nüüd hakkasin ka kasutama TIGI Treat Me Right (bed and head sari)...mõnus... Natuke veel ja olen oma juuksed täielikult taastanud. Loll nagu ma olen, lasen neid jälle rikkuda, teen ikka oma keemilise ära. Lihtsalt ei talu seda igapäevast sirgendamist, võtab palju aega ning rikub samuti juuksed. Pigem lähen kergemat vastupanu teed. Suvi ju tulekul ja tahaks rahulikult vette minna, ilma et peale seda sõna otseses mõttes lammas oleksin :P
Peale keemilist olen siiski südameasjaks võtnud juuste taastamise...järkan Joicoga/TIGI ning igakuiste hooldustega.
Päikest!

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Kata, 16.07.2008 19:36 

Ma ei tea kas Eestis myyakse Redkeni tooteid aga... Redkeni Smooth Down Butter Treat (mask) on parim :)

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

888, 02.08.2010 18:55 

Kellel juuksed väga hullud olid, kas nüüd peale paari aastat on olukord super?

A, 04.08.2010 14:24 

Neile kes keemilist sirgendamist tahavad juustele teha - sellel pole mõtet! Ise lasin paar aastat teha, juuksed olid sirgemad küll...aga see eest kahused, kuivad ja otsad rikkus täiesti ära. PEALEGI JUUKSESIRGENDAJAST IKKA LAHTI EI SAA, sest keemiline sirgendamine juukseid ilusasti SILEDAKS ja sirgeks ei tee. Mul võttis umbes pool aastat aega, et juuksed jälle ilusaks tagasi saada. Lihtsam on see, et mul on poolkogemata pikad poolde, selga juukseed kasvanud ja raskusega on lokid sirgemaks vajunud, mistõttu pole vaja neid nii hoolega enam sirgendada :)

, 05.08.2010 03:13 

Proovisin täna ka ise maski kokku segada millest eelnevalt siin juttu on olnud. Panin munakollase, 1 spl oliiviõli, 1,5 spl takjajuureõli, 2 spl keefiri ja 1,5 spl mett. Täiesti super tulemus on! :D Suvel päikese ja mereveega juuksed ikka muutuvad kuivemaks ja takusemaks, ostsin nädala jooksul poodidest mitu erinevat kallimat ja odavamat maski kokku, aga parim tulemus oli täna siiki enda kokku keeratud kraamiga :)

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

alia, 25.08.2010 19:01 

Võin soovitada väga head ravi juustele, mis on tõepoolest süvaravi mitte niisama mask mida võib igaüks kodus ise pähe määrida, seda teeus pakuvad Tartus vähesed salongid kahjuks, kuid üks kindel on kus minagi olen käinud Mango Ilusalong, seda kui ma nüüd õigesti mäletan on kuum kauterisatsioon, firmalt Alfaparf :) super hea, ja sobib just rikutud juustele, minul on peale seda ravi juuksed väga terve välimusega ja hästi siledad ja läikivad :) soovitan soojalt

alia, 25.08.2010 19:03 

vabandan, tekstis esineb vigu :(

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mann, 12.12.2010 18:11 

Nii palju, kui ma neid kommentaare lugesin - järeldus - ükskõik, mis palsamit te oma juustele määrite, see ei aita esialgu. Aitab see, kui peanahale rohkem tähelepanu pöörata. Masseerida pidevalt ja kasutada kookosõli; massaaž aitab verevarustust parandada ja seeläbi õli toitvad ained jõuavad niimoodi paremini juurtesse. Oluline on ka enne pesu harjaga nn 100 korda läbi juuste tõmmata, et naturaalsed õlid otstesse jõuaks, lisaks on see ka hea massaaž. Ma isiklikult pole aastaid palsamit kasutanud ja pesen juukseid tahke šampooni või mingi odava vene šampooniga. Ja kookosõli kasutan enne igat pesu, pesen u. 3 korda nädalas. Väga super, enne olid ka kuivad ja katkised juuksed. Kasutasn meeletult kalleid vahendeid ja ei miskit, ainult ajutine efekt.

Imbi, 13.12.2010 22:38 

Soovitan proovida Marja Entrichi looduskosmeetikasarjast Siidproteiinbalsamit. Juuksed jäävad peale selle toote kasutamist eriliselt siledad ja siidised. Marja Entrichi looduskosmeetika on saadaval ka e-poes www.marja-entrich.eu

0 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

sexylingeire, 20.12.2010 02:39 

Kallid sõbrad      Esiteks Pls võta vastu minu parimad soovid teile!www.supplysexylingerie.com on juhtiv rahvusvaheline tootja ja turustaja Sexy Kostüümid ja Sexy naistepesu alates 2002 Hiinas. Supplysexylingerie on standard töökoda ja tootmisliin, professionaalsete disainerite ja kogenud töötajaid. Pärast aastaid kestnud arengut, meil on tugev võime tootmise, teaduse ja tehnoloogia. See Kostüümid ja naistepesu hulgimüük koduleheküljel sobib keskmise - ja väikestest hulgimüügiga, ostavad meilt nii turvaline ja lihtne kui võimalik, võid paigutada, et selle veebilehel otse. OEM on teretulnud.me laeva Rahvusvahelise pakette / DHL / UPS / TNT / EMS, üld kulub 5 tööpäeva üle kogu maailma.Meie maksete viisil on Western Union, raha broneerija, Money Grami ja paypal, lihtsalt valida makse soovid.       Esmane eesmärk Supplysexylingerie on pakkuda klientidele parimaid ja kõige väärtuslikum tooted.Müüme siiralt ootan võimalust teha koostööd te põhinev vastastikune kasu.MSN & E-post: supplysexylingerie@hotmail.comMe vastame teile viivitamatult!Palun ärge kõhelge meiega ühendust, kui vajate täiendavat abi või on mingeid küsimusi.Parimate soovidega,Wang

0 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

anna, 22.01.2011 21:39 

www.sunisfun.com/category/juuksemaskid-16#juuksemask-valge-sokolaadi-258

Nati, 07.02.2012 13:51 

tere!
Juuste mure on mulle väga hingelähedane.Oli aeg kui kuulsin juuksurilt kõige hirmsamat lauset mis olla saab"tüdruk sa jääd varsti kiilakaks",eks mida ma imestasin too aeg,ma ju tegin juustele tohutut terrorit, värvides nad tumedast blondiks,siis jälle vastupidi,aga kuuldes sellist asja teadsin et pean midagi ette võtma.värvisin jäädavalt tumedaks,mis muutis juuksed kohe ilusamaks ja peale seda pesen juuksed 2 korda nädalas,kindlasti palsam iga pesuga ja enne pesu vähemalt paar tundi õli juustesse.ma poleks arvanud ,et mul saavad veel kunagi olema pikkad ja terve välimusega juuksed.kindlasti ärge pange palsamid peanahale,see ummistab poorid ja juured ei saa hingata,seepärast kasvavad ka aeglasemalt(võite üle küsida juuksurite käest ,kui ei usu:)).käärid pole alati lahendus,mul isegi ilma lõikuseta otsad terved ja isegi talvisel ajal ei lange välja ,mõni karv,mis on normaalne.isegi tavalist beebiõli võib panna ja tulemus on varsti käes ja südamest soovitan poe sarjast l,oreal elvital arginin resist*3 palsamit ja garnier ovakado shampoon,super ja lõhn on vapustav ja toime ,mida ei saa millegiga võrrelda.loodan et olin abiks:)

Grete, 15.12.2013 15:10 

Soovitan Aloenatura Aloevera juuksemasksi, mis on looduslik ning toimib väga hästi.

[url=www.loree.ee/online-store/juuksehooldustooted/maskid/72/an-juuksemask-detail.html]juuksemask[/url]

, 15.12.2013 15:11 

www.loree.ee/online-store/juuksehooldustooted/maskid/72/an-juuksemask-detail.html

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee