Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teemaalgataja, 30.08.2006 19:47 

Väga huvitav, Kiku. Mis ravimtaimi sa kasutasid ja millisel moel ning kui tihti? Jaga palun oma kogemust.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

teemaalgataja, 06.09.2006 11:29 

kuivad murduvad juuksed maha lõigatud, pole juukseid, pole probleemi :) Ja nüüd ravimtaimede ja muude maskide juurde, et neid, mis alles jäid, hoida.

Tiiu, 06.09.2006 15:44 

Minul on sama mure, mis neiul "X", kes kirjutas 2. lk - õhtul on juuksed ilusad, aga hommikuks magan soengu nii ära, et ilma pead märjaks tegemata asja ei saa.
Hooldusvahenditest niipalju, et Schwartzkopf`i kahjustatud juuste palsam (pihustatav, välja ei loputata) mõjus juustele küll väga hästi. Juuksurilt küsisin ka juuksemaskiga saunas käimise kohta ja sain vastuseks, et värvitud juuste puhul peab kindlasti kasutama spetsiaalset särvikaitse maksi, vastasel juhul kulutab liialt värvi. Isiklikult arvan ka, et nö poetooted eriti tõhusad ei ole - need teevad küll juuksed libedaks ja näiliselt ilusaks, aga profülaktika ja tõelise ravi mõttes need eriti efektiivsed ei ole.

teemaalgataja, 06.09.2006 16:40 

minu juuksur ütles, et kui hommikuti juuksed nii lapikuks magatud, et kodust välja minna ei kannata, siis võib pead pesta küll iga päev, lihtsalt väga vähese shampooniga (veega lahjendatult, on olemas ka shampoonid igapäevaseks pesuks (need ongi lahjemad) või üldse mitte pesta, vaid niisutada vee või mõne niisutuspalsamiga ja siis soengusse seada. ma kasutan samuti schwarzkopfi niisutavat ja pähe jäetavat palsamit (sinine vedelik). keegi ei pea kole olema! see ei ole hea soovitus, et ärge tehke midagi, ärge föönitage ja ärge peske. Aga kui teisiti ei saa? Juuksur ütles ka seda, et külma fööniga, kerge tuulega kasvu suunas võib juukseid kuivatada. kuum ei ole hea.

Tiiu, 07.09.2006 08:39 

just-just! Mina enamasti niisutangi juukseid hommikul ja siis föönitan jaheda õhuga kuivaks. Ja vahel patustan ka juukse triikijatega :p
Tuleb leida endale õiged hooldus- ja viimistlusvahendid ja tulemus on ilus. Mõni peab rohkem vaeva nägema kui teine, aga see on ju paratamatu ;)
Aga üks mis kindel - jonnakate juustega peab olema kannatlik ja kindlasti peab juukseotsi regulaarselt ka lõikama!

Vic, 02.11.2006 21:48 

Nele, kes püstitas teema salongi juuksemaskide kohta. Siin algab teema pisut teisiti, kuid teemas selgub, et kodukootised ei ole rikutud juukse puhul tõhusamad, kui salongides müüdavad profisarjad.

Epp, 11.11.2006 16:44 

Mina kasutan Garnieri oil repairi juuksemaski , šampooni & palsamit. Aitavad küll, eriti kui mask määrida pähe saunas & pikendada maski kandeaega :) Ja oliiiviõli on ka mõnus asi :)

FiNi, 21.11.2006 13:34 

Paljud räägivad siin et on kuivad juuksed, mul on küll katki need aga juured on rasused, pean üle päeva pesema.Kuidas on nende maskidega kogemused rasuste juustega?

Mamm, 22.11.2006 17:12 

Mõtlesin siis, et teeks kah õige juustele mingit maski, kõik ju kiidavad. Vaatasin külmkappi, mis seal on ja segasin kokku:
2 munakollast, 2 spl mett, 2 spl majoneesi, 1 spl õli. Kogu möks pähe ja hoidsin umbes tunni.
Nüüd on juuksed läikivad ja pehmed.
Proovin kindlasti teinekord kauem hoida.
Soovitan igatahes.

Kui keegi teab veel mõnda head möginat siis võiks kirjutada. :)

0 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

a, 18.05.2007 11:00 

neid vene tooteid ei tasu kasutada,need on jama,odavad tooted sisaldavad silikoone mis jätavad mulje et ilus aga ei ravi.kõige parem on tigi dumb lond-õige nimi loll blond!!

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kady, 12.06.2007 17:34 

aga kas seda munakollase, õli jne maski tehakse niisketele, märgadele või kuivadele juustele???

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Annely, 18.06.2007 16:04 

MUl on selline probleem, et just nüüd...kevadel ja suve algul langevad juuksed välja..ma ei tea millest see on.proovisin takjajuureõli, aga ei aidanud.. samuti on küüned väga nõrgad, murduvad kiiresti ja lõhenevad. Äkki keegi oskab midagi soovitada?

Ann, 03.02.2008 15:19 

Mul endal ka väga kuivad, katkised, loomulikult lokkis juuksed, kui neid muidugi juusteks saab nimetada. Olen palju juukseid värvinud ja blondeerinud. Peale viimast blondeerimist, mis oli täiesti loll tegu, kadus mul pool parukat. Ostsin apteegist mingit Vicshy juuksekasvu seerumit, mis tugevadb juuksejuuri ja paneb juuksed kasvama. Minule mõjus. Šampoone, palsameid, maske olen kasutanud igasuguseid. Gliss Kuriga hakkasid mul juuksed välja langema ja mu sõbrannal ka. Joico K-Pak sari oli hea, nüüd kavatsen osta terve niisutuse sarja. Täna ostsin Leonor Greyl (650-.) orhideemaski lokkis juustele, eks näib kuidas sobib. Tegelikult ei ole leidnudki endale seda kindlat toodet. Kui alguses on toode hea, siis lõpuks savad juuksed juba kõik toitained selles tootest kätte ja olukord ei muutu ning ikka on vaja midagi muud. Tuli meelde veel see, et leivaga juuste pesemine mõjub ka hästi. Ükskord pesin ja juuksed olid hästi siidised. Seda on teisedki soovitanud. Kahjuks pole seda igal pool võimalik teha. Aga tasub proovida. Hea küll lähen proovin uue toote ära. Teile ikka vastupidavust uute toodete kasutamisel.

Liisu, 13.02.2008 09:03 

Katkistele juuksotstele on hea Schwarzkophi bona cure sarja ladvaravi. Iga päev hernetera suurune osa juukseotstesst panna, ise kasutan juba mitu aastat ja väga hästi on tulemus näha. Otsad ei ole enam haralised.

nojah, 13.02.2008 09:33 

Tõesti edu eesti tibidele blondeerimise osas. Mul tulevad külmavärinad peale kui loen JUUSTE kohta sõnu krõbedad, murduvad ja takused....ugh Minu soovitus, äkki vähem blondeerida?

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee