Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teemaalgataja, 20.08.2006 22:15 

nõus Liisiga, kuid elutuid juukseid ei ole võimalik üle toita. toita saab vaid elavat. elutule juuksele on võimalik mõningate abivahendutega elusam mulje anda. ma usun, et ka minu kuivaks kurnatud juukseid ei ole võimalik üle toita, sest niiskus ei imendu hästi juuksesse ja mis eriti halb, see ei seisa seal. küllap kasvavad ja saab normaalse juuksehoolduse juurde tagasi pöörduda.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

liilia, 22.08.2006 18:01 

ka kindlasti peske juukseid shampooniga 2 korda, muidu nad varsti murduvad suurest ülekoormusest ;)

oi-oi, 22.08.2006 19:23 

kas ülpäeva pestud juuksed võivad murduda? ometi on kaubanduses shampoonid, millel kirjas: IGAPÄEVASEKS JUUKSEPESUKS. ma ei pese juukseid iga päev. pesen neid 2-3x nädalas, st keskmiselt üle kahe päeva.

eva, 22.08.2006 23:29 

jah, kunagi võisid meil kõigil kaunid juuksed olla, kuid pidev värvimine kahjustab ju jubedalt.
ise olin veel uhke oma rootsikute üle, et nad nii pikad mul olid.
läksin siis umbes nädal tagasi juuksuri juurde ja lasin "häääästi natuke" tasandada neid. juukur on perekonna tuttav ka veel.
ja mida tegi tema..."oh kui katki, võtame siit natuke...lõikame tukka kaa, siis kasvab kiiremini välja sul see"
ja lõpptulemus...šhokk!
mu pikad rootsikud on nüüd kõvasti lühemad...kuid neid võib siiski veel pikkade juuste kategooriasse liigitada.
kuid olen juba harjunud, palju parem näeb välja ja palju paksemad on nad!
kuna enne oli mul kolmnurk lõikus, otsast õhendatud jne. siis nüüd on sirge lõikus.
kavatsen ka neid ravima hakata. olen juba päris rahul :)

nüüd siis soovitusi mida juuksurilt kuulsin:
leota leib vees, võib lisada ka konjakit ja topi see mass endale pähe.
peab ikka hoidma ka seda...ei teagi kui kaua, paar tunnikest ehk.
homme proovin.

ja ka see, et munakollased, õli, mesi. sega kausis ära ja masseeri juustesse.

kodumaine ikka kõige parem.

minu juuksed :(, 22.08.2006 23:51 

mina lausa nõudsin juuksurilt, et lõika veel, lõika veel! sest juuksed olid kui heinad ja juukseotsad murdusid pihku, juukseharjale. ta ei lõiganud. ütles, et siis näed veel koledam välja. nüüd igatahes on mu juuksed sellised, et hästi palju on juukseid mingile maale ära murdunud - nagu oleks sirgelt kääridega lõigatud ja kõik on ebaühtlase pikkusega. nüüd lahen igal juhul ja palun, et mu juuksed kõik ühtlaseks lõigatakse. küllap siis kasvavad välja. igatahes olen nõus enne poisipea või kasvõi siilipega ringi käima, kui ebaühtlase takukoonlaga.

lasen elutud juuksed maha lõigata!, 23.08.2006 23:20 

Enam ei taha lõputult kulutada raha ja muretseda selle pärast, ma ei näe kaunis välja. Mulle mõjub märksa positiivsemalt näha trendikaid & sexikaid lühikesi (naiste)soenguid :) Kust selliseid netist leiaks? Kas on kusagil olemas mõni ilus galerii?

Pliis, kas keegi teab?

Mim, 24.08.2006 12:04 

Vanaema Agafja tunniks ajaks juutsesse jäetav õli on üle prahi.Ausalt.Mul olid juuksed õrnalt öeldes heinad(peale keemilist sirgendamist)ja nüüd saab isegi tänavapeal lahtiste juustega rongi käia.. Aitas paremini kui yxski salongi mask keemiliselt töödeldud juustele.

Mim, 24.08.2006 12:11 

Parandus "Ringi"

, 24.08.2006 14:34 

mis õli see selline on? mis nimetus?

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Liis to teemaalgataja, 24.08.2006 17:29 

elutud juuksed vajavad kyll palju niiskust, ent kui neisse liiga palju igasuguseid produkte panna, ei anna see mitte lisaniiskust, vaid koormab juukseid veelgi:) sest toodetesse pannakse ju veel ka igasuguseid muid aineid lisaks parandavatele ja need j22vad siis sinna niisama tolknema ja ajavad juuksed kiiremini mustaks;)

liilia, 25.08.2006 02:01 

See juukseõli oli Agafja oma, tõesti hea ja juuksemask on ka hea sellel odaval sarjal. Põhiline et ikka võimalikult kaua peas hoida. Praegu hakkab see mügilt ära kaduma, viimati nägin veel Tartu mnt Rosalindis.
Peaks kuskilt turult või vene kosmeetika poest ka otsima

, 25.08.2006 09:53 

ma saan aru, et Agafja :) kuid see on sarja nimi, kui ma ei eksi. mis selle õli nimi on? või polegi sellel nimetust, kui juukseõli?

Agafja sarjas on igasuguseid shampoone, maske, palsameid ja õlisid on ka mitu ju. kuidas seda õiget leida, mida sina proovinud oled?

minu lugu, 25.08.2006 16:24 

Paar aastat tagasi olid mul täpselt samad probleemid. Mul on tumedad, väga lokkis ja OLID väga kuivad juuksed. Hakkasin otsima lahendusi ja olen ka tasapisi jõudnud nendeni. Selleks on vaja ainult kannatust ja natuke rohkem raha.
Esiteks lõpetasin kodus juuste värvimise ja hakkasin otsima head juuksurit. Olen kogenud ka halva juuksuri tööd kui lõpuks leitsin selle keda otsisin. Minu juuksur värvib ikka juukse juurepealt püsivärviga ja otsad kergvärviga. Nii on kahjustusi vähem. Loomulikult hakkasin proovima ka kallemaid shampoone ja maske. Ostsin paar erinevat ja umbes 300-400 krooni ringis. Vahetan neid kordamööda.
Olen nõus Lokilamba jutuga. Parem on pesta juukseid vähem kui tihedamini. Ise olen jõudnud nii kaugele et pesen üle kolme päeva pead. Kasutan ka Leonor Greyl palmiõli ja tulemused olid mõne ajapärast näha.
Olude sunnil kasutasin mõni aeg tagasi odavamaid tooteid ja peale pesu sain aru et kallil ja odaval on vahe vahel (see on minu arvamus :-))
Kulutan päris palju raha oma juuste peale, kuid olen tulemustega rahul ja raha kulutamine selleks ei ole raiskamine!

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kohtusse?, 28.08.2006 16:40 

Ma mõtlen, et kui juuksur rikub juuksed nii ära, et need vatiks muutuvad või veel hullem, peast ära tulevad, siis tuleks asi kohtusse anda. Kuidas nii saab, et rikutakse sinu enda raha eest sinu välimus, enesetunne, ja seoses eelnevatega veel palju muid asju ja siis tuleb endal veel kohutavalt palju raha välja käia nendele hooldusvahenditele, mis annavad võimaluse natukenegi normaalsem välja näha. Uusi juukseid tuleb kaua kasvatada. Kõik peavad vastutama mittekvaliteetse töö eest ja ma alustaksin tarbijakaitsest. Nõu ikka saab, et mis edasi.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kiku, 30.08.2006 16:30 

Minul olid samuti vaga rikutud juuksed ja ei aidanud mullegi poe tooted sain head nou tuttavatelt kes soovitasid ravimtaimi kasutada loikasin juuksed luhemaks ja hakkasin neid kasutama tulemus oli naha umbes kahe kuu parast ja olin vaga rahul tulemusega soovitan sullegi

Poste 105
Lk: <<2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee