Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teemaalgataja, 08.08.2006 15:07 

ostsin Schwarzkopfi Cliss Kur süvahooldusmaski (loputatakse ära), ravikuur-palsami keemiliselt töödeldud juustele (välja ei loputa), kahefaasiline hoolduspalsam kuivadele ja kahjustatud juustele (ei loputa) ja asia beauty hydra-oil eliksiir lootoseõliga kuivadele raskesti käsitletavatele erihooldust vajavatele juustele (ei loputa). iga asja hind u 40-50 krooni.
proovin ka neid. ega enne ei tea, kuidas mõjuvad :) eks siis annan ka teistele teada, kui tõhusad on.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

teemaalgataja, 08.08.2006 15:16 

Schwarzkopfi sinise kaanega süvahooldust ja sinist vedelpalsamit (mida välja ei loputata) olen kasutanud aastaid. need on väga head tooted, kuid praegustele ülikuivadele juustele on nendest vähe, natukese ajaga on juuksed jälle krõbedad.
seega sobivad sellistele "heintele" kõik õli baasil valmistatud juukseturgutajad.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

triin, 08.08.2006 20:27 

kui mina oma rikutud juustele oliiviõli maski tegin, siis see osa juustest, mis oli kuiv, läks küll läikima ja pehmemaks, kuid päris otsas, kus olid ilmselt elutud juuksed, need läksid imelikuks habarasläikivkrõbedaks. muidu mõjus mask juustele hästi. kerge oli maha pesta ka.

, 09.08.2006 09:35 

mul on pärast oliiviõlimaski juuksed märjalt väga mõnusad, aga kui ära kuivavad on veelgi takusemad, kui enne õli pähepanemist. kas see tähendab, et õli ei tulnud pesuga juustest välja?

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mask kuivade juuste hooldamiseks:, 09.08.2006 10:49 

1 supilusikatäis või oliiviõli, 1 munakollane, 1 teelusikatäis mett, 1 teelusikatäis konjakit. sega kokku ja kanna saadud mask juustele. hoia kile all 2-3 tundi ja seejärel pese pead hoolikalt šampooniga.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mask kuivade juuste hooldamiseks:, 09.08.2006 10:53 

1 supilusikatäis takja- või oliiviõli, 1 munakollane, 1 teelusikatäis mett, 1 teelusikatäis konjakit. sega kokku ja kanna saadud mask juustele. hoia kile all 2-3 tundi ja seejärel pese pead hoolikalt šampooniga.

piilu, 09.08.2006 13:47 

Olen ka Vanaema Agafja tooteid proovinud. Mõjuvad, kuid mitte nii kiiresti nagu nt Garnier kuivadele juustele. Ilmselt on asi selles, et keemia sisaldus on väiksem. Seega sobib Agafja püsihoolduseks, kes kiirabi vajab, see rahule ei jää. Katkiste juukseotste tarvis on olemas nn ladvaravi kreemid (mul mingi Londa). Kasutan seda koos C:EHKO (vist sai õigesti) linaseemneõliga. Juukseid lõikan juba 1aasta ainult soengu pärast, mitte rikutud otste pärast.

to: piilu, 09.08.2006 16:50 

kas sinul piilu on rikutud juste ravimise kogemus? kas see Londa ladvakreem koos linaseemneõliga aitab kuiva juukse strutuuri parandada? kust kohast saab osta? kas nende kooskasutamine on tõhusam? või pssab ka ladvakreemist.

küsimus, 10.08.2006 11:08 

kuidas oliiviõli juustest välja saada? 3 korda olen pesnud ülepäeva (loomulikult sooja veega), aga ikka on juuksed rasked ja kuivavad õlitakusteks.

I, 10.08.2006 12:49 

ma olin ka kunagi 5 aastat järjest blond ja vaevlesin sama probleemi küüsis. lõpuks kasvatasin otsustavalt välja. natuke kole oli, aga see pehmus... see oli seda väärt! nüüd on juuksed läikivad, terved ja tugevad (kuigi olen juba aasta mustaks värvinud). isiklikult soovitan garnier'i tooteid. ainus, mis mind tõesti aitas!

, 10.08.2006 22:44 

kas keegi on kasutanud Joico K-Pak Protect and Shine Serumit?

samajama, 11.08.2006 00:44 

minul on best hairday siis, kui juus kuivab loomulikult, soovitavalt õues tuule käes,sooja ilmaga siis. õhtul pead pestes ja juukseid patja kuivatades saavutan kas väga ilusad või väga jubedad juuksed, kuidas kunagi.. mul muutuvad aeg-ajalt juuksed pestes täiesti käega läbimatuks,sõrmi ei saa läbi ajada, nagu oleks kilo liiva peale valatud.. kiirabiks on hunnik palsamit-maski;asi ei ole blondeerimises, sest nii juhtus loomuliku juuksevärviga, tumedama juuksevärviga, blondeeritud juuksega. uuri parem, äkki on teie piirkonnas mingi õudne veevärk, minul mõjub juustele kõige tugevamini kare vesi(kas just kare, aga midagi paha seal vees on),pärast tulebki erinevate vahenditega siluda-ravida :( nüüd ma püüan juukseid pesta võimalikult harva(mitte mingil juhul iga päev), palsamid olen vahetanud maskide vastu(max. niiskus!)

rikutud juuksed, 11.08.2006 20:24 

kasutan pärast pesu ja süvahoolduse juuksemaski TIGI After Party juuksekreemi. SUPER päästja! juuksed saavad läike ja saavad tervema mulje. ei ole enam nö karvased.
www.juuksed.ee/index.php?alam=27&nb=1&_begin=1

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

rikutud juuksed, 12.08.2006 09:48 

kasutan pärast pesu süvahoolduse juuksemaski ja siis TIGI After Party juuksekreemi. SUPER päästja! juuksed saavad läike ja saavad tervema mulje. ei ole enam nö karvased.
www.juuksed.ee/index.php?alam=27&nb=1&_begin=1

Eglekene, 13.08.2006 10:02 

Jutt maskidest- mina olen olud truu Goldwelli toodete kasutada, neil pakkuda nii niisutavad shampoonid, kui ka erinevad niisutavad maskid-palsamid. Toimivad ylihästi, krõbiseva kuiva juuse muret pole enam terve aasta olnud, hoolimata sellest et värvin sageli, föönitan ja sirgendan pidevalt. Lisaks salongidele saab Goldwelli tooteid vist eel Stockmannist ja Kaubamajast- loomulikult salongisarja hinnaga, aga uskuge, tulemus on seda väärt. Julgen kõigile soovitada :)

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee