Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teemaalgataja, 07.08.2006 19:18 

siis sul on need samasugused nagu minul :)
pole midagi, saame üle. pole veel proovinud kõiki soovitusi, mida siin lugesin.
mul tekkis küsimus oliiviõli maski kohta. mis õli see olema peab? kas sama, mida müüakse selverites ja prismades 99,- pudel. Aga neid oliiviõlisid on ka kolme sorti. ma saan aru, et üks on rafineerimata ja teised siis rohkem töödeldud/puhastatud. millist siis maskiks kasutada? või müüakse maskiõli hoopis apteegis?
kuna olen proovinud juukseotsaõlisid ööseks pähe jätta ja hommikul pärast pesu on tunne parem, siis usun, et ka oliiviõli pikaajaline mask mõjub hästi.
ühes ma veendusin - lühikest aega peashoitavad maskid rikutud juukse struktuuri paremaks ei muuda. kindlasti mõjuvad nad pikaajalisel kasutamisel, aga kohest päästerõngast pole nende seas kohanud.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

2 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kristin, 07.08.2006 19:36 

Mulle ütles üks juuksur kunagi, et parema puudumisel võib juustesse panna ka tavalist toiduõli. Usun, et täpne oliiviõli liik ei oma erilist tähtsust. Mina olen mökerdanud mingi 66.-/l Romulo oliiviõliga, mille sain T-Marketist :P
Igastahes, apteeki küll õli otsima ei pea minema, saab tavalisest toidupoest :)

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

x, 07.08.2006 19:55 

kui tihti võib maske teha?
minu juuksed on nii rikutud, et ei saa ilma hommikuse pesuta tööle minnagi, sest nad on kuivad ja ma magan omale lapiku "poti" hommikuks pähe. pean pesema ja soengusse seadma. alati ei pese, kuid teen märjaks ja rullfööniga (külma rezhiimiga) silin karvad ära, ühtemoodi sirgelt hoidma. mul on oma lokk ka sees ja siis on mu kuivad juuksed vceelgi jubedamad. lõigata pole ka hetkel rohkem, kui siilisoenguks, niigi lühikesed. aina ravin ja ootan, millal kasvavad.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kurb, 07.08.2006 20:18 

Miks on juuksur valmis tegema kliendi juustele iks protseduuri, teades, et see on juuste surm? Miks ta ei teavita võimalikest tagajärgedest? Juuksurina keelduksin ma isegi siis, kui klient minult seda protseduuri tungivalt nõuaks ja ka siis, kui üle maksaks. Aga minule tehti (tuntud juuksurisalongis) ja ma olin nii shokis, sest ei teadnud, et juustega võib midagi nii koledat juhtuda. Kui küsisin juuksurist:"Mis nüüd saab?!" Loeti mulle ette hinnakiri, mis maksab juukse taastus ravi ja ei mäletagi mis veel. Ka see on võimalus teenimiseks. Moodsamas keeles nimetatakse seda jätkuteeninduseks. Kuid mina tema juurde enam ei lähe. Mitte kunagi. Ma ei vii sinna salongi enam ühtegi senti, kuid ei kahtleks üheski rahanumbris, kui saaksin oma juuksed tagasi.

, 07.08.2006 21:13 

x-le vastuseks: föön ja igapäevane pesu on juustele täielik piin/surm. Pole ime, et nad sul siis kuivad on. Kuigi minu juuksed ei paista erilises kriisi seisus olevat, käskis mu juuksur föönitamist võimalikult palju vältida. Ja samuti soovitas maske, maske ja veelkord maske!

Kristin, 07.08.2006 21:45 

kurb, täpsusta palun, millise protseduuriga tegemist oli. Ei lugenud seda su postitusest välja :S

kurb, 07.08.2006 22:19 

Ilmselt nimetatakse seda värvipesuks. Ta eemaldas varem (oma)värvitud tumeda värvi. Aine lõhnas kloori järele. Siis pärast tumeda värvi eeamldamist kandis ta mulle pähe blondi värvi ja kui see maha pestud, nägin välja nii kohutav, et hullemat polegi vist olemas. Juuksed olid neoonkollased, venisid nagu rabedavõitu kumm ja jäid sõrmede vahele, st murdusid peast ära.
Kui juuksur ütles, et eeamldab tumeda värvi, siis ma küsisin, et kas see juukseid ära ei riku? Ütlesin, et tehku, mis on õige, aga juukseid vatiks saada või kiilakas jääda ei taha. Ta naeratas, et ei juhtu midagi. Ja juhtus!!! Ilmselt ei osanud ta ise ka sellist tulemust oodata. Võibolla tegi selline värvieemaldus ainult minu juustega nii. Ei tea. Jumal tänatud, et ma hetkel tööl ei pea olema, sellisena poleks julgenud inimeste sekka minna. Olin hirmunud ka, magada ei saanud, päeval ka asu ei olnud, äng ja stress tuli peale.
Läksin teise juuksuri juurde ja anusin, et ta mind aitaks, ütlesin vaid, et ise end selliseks ei teinud, et juuksur eemaldas minu soovil tumeda värvi.
Teine juuksur ütles, et tegelikult ta kardab mu juustega midagi ette võtta, aga üritab aidata. Ta lõikas maha kõik selle, mis venis ja murdus, siis värvis kergvärviga juustesse pruune ja beezhe salke ning ülejäänud juustele kandis lillaka tooni (see neutraliseeris kollase). Ta ütles, et ei kasutanud vesinikku. Siis tegi ta juustele veel ravimaski.
Värv sai hämastavalt ilus, kuid juuksed on ikkagi kuivad ja elutud. Nüüd, maske tehes värv muidugi kulub.Eks kuu aja pärst lähen jälle värvi turgutama ja saab natuke tervendavat lõikust ka teha.
Ärge mitte kunagi laske keemilist värvipesu või värvieemaldust teha. Uskuge, mittemeeldiva värviga on meeldivam olla kui juusteta.

x, 07.08.2006 23:55 

mismoodi siis juuksed soengusse saada, kui neid ei föönita. ainult kammiga seda ei tee. siis peaksin hakkama "koogipäevadel" (lapikuks magatud soenguga ärkamisel) mütsiga tööl olema :)
ostsin hirmkalli philipsi profifööni, millega saab valida väga pehmeid reziime. nüüd peab föön koos koleda minuga terveid juukseid ootama jääma :O

, 08.08.2006 00:40 

Novot, ilu nõuab ohvreid!

teri, 08.08.2006 10:12 

mul ka ebameeldiv kogemus tuntud salongist SALON+. mõtlesin, et poputan end ja lasin värvida. kuna mul paksud poolde selga juuksed, siis segati värvi juurde 3-4 korda. pärast pidin minestama, hind tuli 890 eeku. olin ise süüdi, et enne ei küsinud maksumuse kohta. hiljem kodus avastasin, et mõned salgud olid täitsa endist värvi.lisaks sellele oli liiga palju nahka ka mustaks värvitud, see kulus alles nädala pärast maha. seda märkas ka mu elukaaslane, kes muidu pisiasjadele absull tähelepanu ei pööra. järgmisel päeval läksin tagasi, juuksur vaatas küll sellise näoga, et tema midagi ei märka. lõpuks aga leppisime uue aja kokku ja ta parandas vead ära. nüüd värvin ise kodus, 100 eeku maksimum ja väga rahul.

õlid, 08.08.2006 10:15 

oliiviõli sobib tavaline toidupoest ostetud, extra virgin soovitavalt. apteegist võib osta ka jojoba õli, see on samuti väga toitev. väike pudel aint.

kurb, 08.08.2006 11:42 

mina maskin kogu selle jubeduse eest üle 1000 krooni! ja nüüd maksan sellele kõigele veel peale, et normaalsena välja näha.

m., 08.08.2006 11:45 

aga kuidas oliiviõli juustele mõjub? kas keegi oskab ka pisut lahti seletada? kas õli jätab ainult juukse pealmisesse ossa lisaläiget, või imendub see ka juuksekarva sisse ja parandab struktuuri. kas õli annab juuksele niiskust?

Kristin, 08.08.2006 12:10 

Olen oliiviõli kohta lugenud igasugust infot ning välja on tulnud, et ta ikkagi juukseid ei niisuta. Seda ei tasu oodata, pärast oliiviõli mahapesemist tuleks lisaks kasutada niisutavat palsamit või maski. Oliiviõli pigem tõesti parandab juuste struktuuri, toidab juukseid ning muudab nad läikivaks.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

triin, 08.08.2006 14:57 

mina üksvahe kasutasin garnier' juuksemaski pärast iga pesu palsami asemel... juuksed läksid tasapisi paremaks küll - isegi juuksur ütles, et kohe tunda, et niiskust täis.
Nüüd segan palsami hulka Schwartzkopfi profiseeria niisutavat maski (sinine potšik) ja pihustan pärast pesu veel sama sarja juustessejäetavat palsamit peale. Tundub, et juustele meeldib :)
Tervendavatest sarjadest soovitatakse väga Alterna tervendavat maski - proovida pole veel jõudnud... on kellelgi kogemusi selle sarjaga??

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee