Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksemask väga rikutud juustele

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

palun andke nõu!, 04.08.2006 10:04

Kas keegi teab soovitada mõnda eriti efektiivset maski väga-väga rikutud, keemiliselt ületöödeldud juustele? Ma kasutan Scwanzkopfi süvahooldust ja ka Wella Lifestyle raviõli. tahaks aga ka mingit kodust maski teha, mida kauem peas hoida, siis mõjub rohkem süviti, mitte niivõrd pinnapealselt.
Mul on ostetud igasugseid erinevaid juuksehooldusvahendeid, hunnik raha raisatud, kuid nii kahjustatud ja kuivadele juustele, kui minul, ei aita need hooldusvahendid. Eks kasutan need ikkagi ära. Nad on head, kuid mitte efektiivsed.

3 inimest 6st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

palun andke nõu, 04.08.2006 10:09 

vabandust: SCHWARZKOPF'i süvahooldust

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

w, 04.08.2006 12:11 

Hmm, aga siis vit ei olegi suurt miskit üle jäänud. ei usu et need kodused maskid nüüd ka nii effektiivsed on. ma tean et avokaado mask pidi juustele väga hea olema. ta on sellina rasvane ka. aga kui sa mingit juuksurisalongi maski hoiaksid ööläbi nt peas. seda on mulle soovitatud, mis sest et peale on kirjutatud 10 minutit. samas äkki igasuguseid ei maksa hoida ka, lõpptulemus veel hullem. :)sebastianil peaks olema selline ülieffektiivne, samas ka väga kallis (400,- kuskil) mask, seda soovitatakse ööläbi hoida, potion 7. aga kahjuks ma ei mäleta mis selle avokaado maski retsept täpsemalt oli. äkki keegi teine siin teab?

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Aune, 04.08.2006 13:03 

Odavatest juuksemaskidest on Garnier üsna hea.
Ma olen maski pannud juustesse vahetult enne pesu ja hoidnud 10 min. Peale seda pesen juuksed ära ja panen uuesti maski peale.
Rikutud juustele on hea ka Kanebo Quick Hair Conditioner (pannakse kuivematesse juustesse ja ei loputata maha; umb 300 EEK).
Minu kogemus on näidanud seda, et kui on väga rikutud juuksed, siis tuleb maha lõigata nii palju kui raatsid. Juuksed muutuvad siis elujõulisemaks.

liina, 04.08.2006 13:16 

Soovitan Wella SP 30sek maski. Mul toimis.

5 inimest 5st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teri, 04.08.2006 13:44 

lõikamise jutt on õige jah, ega rikutud juust enam terveks ei tee. leevendada võib olukorda tavaline oliiviõli. masseerid rätikukuivadesse juustesse, paned kilekoti või -mütsi pähe, rätik kõige peale, et soe oleks. seda võid hoida küll julgelt öö läbi.

2 inimest 9st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

hehee, 04.08.2006 14:57 

jõudu eesti naistele ka edspidisteks blondeerimisteks:) lõikad maha mis seal enam taastada.

3 inimest 7st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 04.08.2006 16:12 

hehee, sa oled PAHA!

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

h, 04.08.2006 16:15 

osta salongist L'Oreali profisarja mask Absolut Repair. Kollane purk. Väga tõhus

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

palun andke nõu!, 05.08.2006 09:48 

SUUR TÄNU vastanutele! mu juuste seisund on pisut parananud. panin maski ööseks pähe ja hommikul pärast pesu olid juuksed elastsemad. algul olid nagu heinad. tundub, et juuksestruktuur ikkagi paraneb.
Lõikamisest: juuksur lõikas maha, mida arvas, et enam ei taastu. juuksed silmale just koledad ei ole (kvaliteetsed viimistlusvahendid teevad õigustatult oma töö), kuid ma ise tunnen katsudes, et need on nii krõbedad ja elutud. eks ma ravin ja hooldan neid kuni saab asja :) Kui tõepoolest ei saa, siis nad ju kasvavad ja saab iga kuu pisut tervendavat lõikust teha.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kristin, 05.08.2006 22:52 

Mind huvitaks natuke rohkem see maski peashoidmise aeg. Olen enamasti pikendanud pakendil märgitud aega, kuid siiski päris terveks ööks ei ole julgenud maski pähe jätta. Äkki on kellelgi veel omadest kogemustest soovitusi jagada?
Mul on teemapüstitajaga sarnane probleem. Minu maskide valik on olnud äärmusest äärmusesse - oliiviõli... vene tooted... Joico K-Pak...

Tänud juba ette,
Kristin

11 inimest 11st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Merilin, 06.08.2006 19:19 

Mina meisterdasin täna omale vot sellise möksi pähe, mis koosnes 1st munast, 2st teel.-st meest, 2st supil.-st oliiviõlist ja 2 supil.-st keefirist. Hoidsin tund aega vannimütsi all, millele omakorda mässisin rätiku ümber (soojuseks). Lõpus pesin shampooniga maha ja kuivatasin fööniga ära. Tulemuseks polnud mingeid heinakuhjale iseloomulike kiharaid. Mõnusalt sirged (ei vaja triikimist), paksud ja elujõulised juuksed. Juukseotsadki paistavad palju tervemad. Järgmine kord hoian isegi kauem peas. Ja katsetan kookospiimaga.
Kui keegi tarkpea oskab nippe anda, mis komponente veel võiks lisada siis jään nippe ootama. =)

teemaalgataja, 06.08.2006 23:07 

väga huvitav nõuanne, Merilin. ma proovin selle järele :) ma olen varem teinud munakollase maski ja loputanud juukseid nõgesetõmmisega. aga mu praegustele juustele on sellest vähe. need on ülikuivad. ei julge jätta profimaske ööseks pähe (poest ma pole maske ostnud, ainult salongidest), sest ei tea, kuidas nii pikk toimeaeg juustele mõjuda võib. siis ongi hea turgutada juuksed lihtsate koduste vahenditega, kui neid asju kannatab välja inimese suu ja sisemus, miksmitte siis juuksed? :) mulle soovitati proovida ka Helmansi majoneesimaski (hea paks juustesse määrida), millesse on lisatud 1 munakollane (ilma rebunahata) ja selle võib julgelt ööseks pähe jätta. kuna majonees sisaldab muna(pulbrit), äädikat ja õli, on need juukse niiskuse ja läike taastamiseks head ained. üks tuttav soovitas ka juuksemaski, venemaa toode, nimi on "Vanaema saladus". selle võib julgesti ööseks pähe jätta. temale tehti värvipesu ja juuksed olid kohutavalt rikutud, see mõjus väga hästi.
ma määrisin üheks ööks juustesse Racoon-i juukseotsa õli, mis on väga tihe, kleepuv ja kitjas ja tundub rasvane, koostiselt täiesti jube möks, meenutab vedelat kuusevaiku. hommikul pesin juuksed ära, palsami asemel kasutasin Shwartzkopfi süvahooldust, kuivatasin külma ning väga väikese föönituulega ja juuksed olid siledamad ja tundusid elusad.

Kristin, 07.08.2006 01:14 

Aitäh vastamast! :)
Võtsin selle sammu ette ja mässisin endale pähe maski, mille jätan ööseks juustesse. Valisin välja "Vanaema Agafja" Vene sauna maski (aktiivkomponendid on munapulber ja hapukoor). Eks siis hommikul paistab, mis sellest naljast välja tuleb.
Kodustest möksidest olen lisaks oliiviõlile pähe määrinud veel ka hapukoort. Viimane aga võttis mõneks ajaks soovi midagi ise kokku möksida, kuna lõhn oli liiga intensiivne ning häiris mind tõsiselt.
Samas olen kindel, et varsti proovin ära nii majoneesi, muna, takjajuureõli jne. Miski ometigi peab ju ükskord aitama :(

teemaalgataja, 07.08.2006 12:09 

Kristin, ehk jagad palun kogemusi, kuidas öine "Vanaema Agafja" mõjus? :)

Kristin, 07.08.2006 13:46 

Nuh, juuksed jäid pähe :)
Samas ega mingit kardinaalset muutust nüüd ei toimunud. Hakkan juba uskuma, et mul ongi mingid lootusetud juuksed :(

Poste 105
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee