Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Proteiinidieet

Poste 27
Lk: <<1  | 2  | >>

Keidi, 02.08.2006 14:41

Mul on selline küsimus, et ma kavatsen hakata pidama proteiinidieeti. Mis lubab kaotada kuni 10 kilo. KÜsimus oleks selline, et, kas ettenähtud igahommikust kohvi tüki suhkruga ei või ära jätta?

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 01.11.2007 21:02 

Plaanin isegi seda homsest pidama hakata! :)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

sannu, 20.11.2007 18:15 

Teist päeva olen proteiinidieedil, enesetunne väga hea ja isegi magusaisu ei ole, mis mind tavaliselt igapäevaselt saadab. Minu tuttaval on õigus, iga 2-3 aasta tagant 13 p seda dieeti ja kaal kõigub väga vähe. Tegin dieeti ise viimati 4 a tagasi ja väikesed kaalu probleemid alles nüüd tekkinud, seoses istuvale tööle ilmselt. Soovitan dieeti tervetele inimestele, kes igapäevaselt harjunud samasid toiduaineid ja nende kooslusi sööma, nagu ka mina. Mõjub, toimib..

mumm, 20.11.2007 19:57 

Mina ei soovita küll kellelegi...Tegin ka seda 4 a tagasi, kui 18 olin ja rinnad kadusid täiesti ära.C korvi asemel on siiani A korv, vahet pole, et mujale ladestub küll rasv, aga seda partiid enam tagasi ei saa :( Lisaks polnud üldse jõudu, aint magada tahtsin ja kontsentreeruda ei suutnud üldse.Ning pärast tekkis täitmatu tunne, pidevalt tahtsin süüa, peas lendasid ainult banaanid ja spagetid ringi...Ja kaal tuli kähku tagasi, poole aastaga, kuigi käisin trennis ka. EI SOOVITA!!!

, 21.11.2007 11:50 

Kallid naised!

See on kõige koledam asi, mida võib teha oma kehale!
Tulemused on küll väga head ja tõesti mõjub see dieet, aga paraku kipub väga kiiresti tagasi tulema ja siis jäädgi jojo efektiga jändama!
Olge ettevaatlikud!

K., 22.11.2007 15:59 

Mina tegin ka seda dieeti umbes kolm kuud tagasi. Võtsin alla 7 kg, aga see tuli tagasi veel kiiremini kui selle alla sain. Tervisele pole see ka hea, tundsin ise ka iiveldust,paha oli olla alguses, aga kilod kukkusid kolinal ja enda tervis ununes sootuks.
Kuigi dieet toimib, ei soovitaks ma seda..

A., 01.02.2008 16:27 

vana teema, aga igale inimesele see dieet ei sobi. inimene ise tunneb oma keha kõige paremini, kui tunned, et on halb - lõpeta, SEE dieet pole sinule. otsi omale sobivam. sama on kehakaalu säilitamisega. kui oled suutnud kaotada 10 kg ja saavutanud oma ideaalkaalu, siis hoida seda kaalu on imelihtne. tuleb vaid vaadata söögikogused ja toit üle mida suust sisse ajad. kui aga pöördud endise elustiili juurde tagasi siis...pole ime, et kõik kiirelt tagasi koos boonuskilodega tuleb. kõik on su enda peas kinni. minul täna 2 päev ja olek norm.

kerttu, 05.06.2009 19:41 

hommikune kohvi võib näiteks asendada rohelise teega , : )

bla, 08.06.2009 12:01 

see on päris tõhus dieet, nii palju kui ma kuulnud olen. kui sind huvitab, siis on veel terve posu taimseid vahendeid, mille abil seda kaalu veelgi langetada, siin on üks artikkel selle kohta :blablabla.ee/Artiklid/artikkel/190

liinu, 08.06.2009 14:18 

Lugesin ja uurisin ka selle dieedi kohta päris palju. Ja kokkuvõttes jättis positiivse mulje. Kui see dieet mulle ei sobi ja kilod tagasi tulevad.. siis kaotanud ma ei ole ju otseselt midagi. Lihtsalt olen kogemuse võrra rikkam. Kui tulevad ka pooled kilod tagasi, siis ma olen juba võitnud. Kui mul hakkab dieedi ajal halb, siis ma võin ta ju kohe pooleli jätta. Lisaks ma usun, et isegi kui ta on tervistkahjustav, on seda ka nii väga paljud teised asjad. Stress on näiteks palju kahjulikum. Kui mul on aga ülekaalu pärast stress, ja see dieet selle ära võtab, siis ma olen jällegi omadega plussis :D

Igatahes ma proovin ära. Ainuke probleem on minul, kui üksi elajal, see, et ei saa osta nii väikestes kogustes vist toiduaineid, nagu seal vaja on. Et siis läheb nii palju raisku.
Aga no küllap leiab ka sellele lahenduse.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 24.07.2009 18:07 

Kas lehtsalati asemel tohiks süüa kurki. Kcal ja sv umbes samad.

pots, 27.09.2010 23:59 

kiire kaalukaotus ei mõju ka nahale hästi, venitusarmid ei ole ilusad

Poste 27
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee