Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Proteiinidieet

Poste 27
Lk: <<1  | 2  | >>

Keidi, 02.08.2006 14:41

Mul on selline küsimus, et ma kavatsen hakata pidama proteiinidieeti. Mis lubab kaotada kuni 10 kilo. KÜsimus oleks selline, et, kas ettenähtud igahommikust kohvi tüki suhkruga ei või ära jätta?

0 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Silver, 02.08.2006 20:59 

Selle dieedi puhul räägitakse, et mõjub kahjulikult neerudele ja kaks kõige raskemat asja: 7. ja 14. päeva õhtu, kui pead istuma ainult vee peal, ja see, et nädalas saad lubada vaid ühe viilu leiba. Hommikul kohvis ikka suhkur sees :0)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 02.08.2006 21:38 

Ma olen täiesti kurjus selle dieedi kõrvalmõjudega. NIng kahjuks pole ükski dieet tervislik.
Mul on olemas menüü, aga ma tunnen üldist huvi, et kas ma võin kohiv üleüldse oma menüüst välja jätta suhkru või suhkruta. Asi lihtsalt selles, et kohv on ainuke asi mida ma ei söö/joo. Muidugi, kui see on diiedi puhul välltimatu, et ma pean selle kohvi ära jooma siis seda ma ka teen.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Monta, 03.08.2006 15:17 

Muidugi võid. Võid kohvi asemel rohelist teed juua ja suhkrut ei pea üldse kasutama.
Minul hetkel käsil 5.päev ja maha olen võtnud 5,1 kg. Jube rahul, ainult pea käib õhtuti nats ringi.

Keidi, 03.08.2006 20:58 

Aitäh abi eest :)

Leila, 03.08.2006 22:43 

hmm, ära tee seda! minu veri läks 4-päeval nii halvaks, et kehale tekkisid pompoonid, millest üks tuli kirurgi poolt lausa lahti lõigata... peale seda "elamust" on igasugused imedieedid minule välistatud;)

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

m., 04.08.2006 09:19 

mina olen pidanud seda dieeti ühel korral. võtsin alla 7,4 kg. kaal on püsima jäänud. mu õde, kellega koos dieeti pidasime, võttis alla 11 kg. ta vihtus enne proteiinidieeti kõvasti trenni teha, sõi tervislikult aga kaal ei langenud kolme kuu jooksul. nüüd on ta oma kehakaaluga rahul ja see pole 2 aastat rohkem kõikunud, kui kilo-poolteist üles, kilo-poolteist alla. seega normis.

mina pidasin seda dieeti mõttega, et kui ennast halvasti tunnen, jätan kohe pooleli. nii oligi. ma ei tundnud end väljakannatamatult halvasti, kuid öösel keha justkui valutas - kippusin selle peale ärkama. ja kuna olin juba 9 päevaga küllalt maha võtnud, lõpetasin dieedi ja hakkasin organismi vaikselt üles turgutama. hommikuti sõin neljaviljaputru ja hoidsin oma menüü mitmekesise ja tervislikuna. ei juhtunud halba midagi.

Mirith, 07.08.2006 20:59 

kui selles dieedis midaqi muuta,kas sis pole tulemus nii effektiivne..,olen kuulnud,et selle dieedipidamiseks peab olena täisealine. siis ei ole ju eriti hullu kui varsti 17 saaan ja seda pean?..
.mul on varsti kästing ja ma pean olema eluparimas vormis..

, 08.08.2006 15:12 

arenevale ja kasvavale organismile ei ole ükski selline kriitiline dieet hea. dieet tervisliku toitumise näol on alati OK!

., 08.08.2006 18:02 

endal tekkis ka huvi selle vastu, et kust te selle dieedi "õpetused" ja toiduplaani saite?

anni, 12.08.2006 14:53 

Dieedi saab Google´st otsides, EPL-s oli näidismenüü.
Aga minul oleks selline küsimus, et kui mul tegelikult ülekaalu pole, aga enesetunde pärast tahaks paar kilo alla saada, et kas siis proteiinidieet võib organismi täiesti segadusse ajada ja pigem kahjulikult mõjuda ning kilod pärast kolinal tagasi tulla? Kas keegi oskab oma kogemusest rääkida?

kiku, 12.08.2006 16:11 

kas keegi copiks siia selle dieedi söögikava jne.

tänan.

dieedi link, 12.08.2006 16:12 

www.epl.ee/?artikkel=143583

Maya, 24.08.2007 15:27 

Väga ränk dieet on... Minul keeras seedimise perse. Alla võtsin külla aga oma tervise hinnaga.:( EI SOOVITA

Liisu - nutritional advisor, london, 24.08.2007 21:35 

proteiini dieet on yks kahjulikemaid ja kahjuks ka yks levinuimaid dieete. esiteks kaasneb tavaliselt k6rge proteiini sisaldusega ka k6rge rasvasisaldus, mis igale inimesele peaks olema juba iseenesest ohu m2rk, kuna see ei saa olla organismile kasulik; teiseks t6mbab proteiini rikas dieet luudest kaltsiumi v2lja, selleks, et keemiliselt tasakaalustada happelist ketoosi, aidates tihedal kasutamisel kaasa osteoporoosile ja kaltsiumi kehast v2ljapesemine koormab neere; kolmanadaks, kaks kolmandikku kaotatud kehamassist on vesi, mitte rasv, ja vesi on ylit2htis komponent olles oluline nii yldises kui ka rakuainevahetuses (pompoonid!); neljandaks on dieet seostatud erinevate liigeseh2dadega; viiendaks, absoluutselt IGA dieet, mis ei ole seotud muutustega elustiilis, loob AJUTISE tulemuse ja kuuendaks: prof. atkins suri 55 aastaselt ylekaalulisena olles oma dieedi yks tulisemaid austajaid.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Taavi, 25.09.2007 20:38 

proovisin proteiini dieeti... minule meeldis. võtsin 14 päevaga 12 kg alla. Mingeid kõrvalmõjusid ei olnud.

Poste 27
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee