Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

higistamine, pulkdeodorandid

Poste 88
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

karoli, 10.06.2006 18:55

kas oskate soovitada mõnd head higistamisvastast pulkdeodoranti või tavalist deodoranti? olen kasutanud kõikvõimalikke tooteid, aga ikka pean aeg ajalt võitlema piinlikke olukordadega kus märkan, et kaenlaalused on koledalt märjad.

17 inimest 17st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

lauren, 10.06.2006 21:52 

tõsi ta on, et kõikvõimalikud paljureklaamitud rexonad jne ei aita, kui higistamine veidi intensiivsem. mina sain abi tootest nimega ABSOLUT TORR. eestist ei ole kahjuks veel osta seda saanud, küll aga müügil soome apteekides. hind 165 krooni kanti. ühest pudelikesest jagub aga mitmeks kuuks, kuna toodet tuleb määrida 3 järjestikusel õhtul ja siis umbes nädal hooleta. aga see tõesti toimib ja muid deodorante ega higistamisvastaseid tooteid kasutada ei ole tarvis.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

6 inimest 6st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

LiLL, 10.06.2006 22:36 

Osta MAXIM nimeline rulldeodorant, minu meelest juba üle Eesti tuntud kui 100% aitav toode

2 inimest 32st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Maarja, 11.06.2006 21:09 

iuu

3 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kerly, 12.06.2006 13:10 

Ärge KUNAGI ostke uut Nivea mingit creme deodoranti. Kui te enne selle kasutamist väga ei higistanud, siis nüüd oleks teil justkui kaenla alla kraanid paigutatud. Asi pole soojas ilmas, vaid, et see on minu arust mingi jama.

Kas MAXIM on tootja või on see mõne brandi toode?

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kogeja, 12.06.2006 14:28 

Maxim ei pruugi kõigile sobida, eriti peavad sellega ettevaatlikud olema õrna naha omanikud (omast kogemusest räägin, lõpuks jäigi täiesti uus ja kallis!! asi seisma).

Ise kasutan hetkel Lavilin kreemdeodoranti, pole võibolla kõige ideaalsem, kuid on aidanud kõvasti rohkem kui kõik teised meie kaubandusvõrgus saadaolevad tooted. Kasutamine samuti kui Maxim'i puhul, 1x nädalas peale kanda ja muid deodorante vaja ei lähe.

5 inimest 5st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

apteeker, 12.06.2006 17:46 

Maxim on Corad Healthcare´i toode.. ja saadaval apteekides. Orienteeruv hind on 225.-.

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Mari, 13.06.2006 12:04 

Ka mul on selline probleem.Olen hetkel 14 aastane ja pean iga päev võtlema märgade kaenlaalustega.See on väga piinlik.Palavatel päevadel saan hakkama ainult musta värvi pluusega kuna teisi kanda on lihtslalt võimatu!Tihti tundub mulle et mitte miski ei aita mul sellest probleemist vabaneda.Mul on häbi oma sõbrannade ees kui nendel pole mingit probleemi ja mina higistan nagu siga.Ma pole isegi oma emale julgend öelda et mul on selline probleem.Tema arvab ainult ei ma ei viitsi kasutada neid roll-deodorante mis ta mulle ostab ja siis pahandab kui mul pluusidel märjad plekid kaenla all on.Aga ma kasutan neid, väga palju kohe..aga ikkagi need ei aita! Mul oleks vaja leida mingit alla 100.- abivahendit kuna mu emale ei meeldiks osta mulle mingit eriti kallist deodoranti. Palun kirjutage kui teil oleks mingeid soovitusi.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

tt, 13.06.2006 13:49 

favora antiperspirant apteegist + veid beebipuudrit ka kaenla alla toimib vähemalt mul

, 14.06.2006 14:11 

maxim võib ajada kihelema ja sügelema, jah. kuid tuleb kasutada minimaalselt, ainult veidikene. mul on igatahes niimoodi ärritus ära jäänd, et aint paar korda vaikselt puudutan rulliga kaenlaalust.siiani proovituist parim toode.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

marx, 14.06.2006 15:20 

Maxim aitas ka minul...hakkasin kasutama u 2 aastat tagasi ja nüüd kasutan seda korra kuus või siis 2 kuu tagant! kui alustada kasutamist esimest korda siis jah hakkas sügelema ja veits kipitama aga see eest on see tulemus seda väärt..aga enam ei sügele ega ärrita mu nahka see küll! kuid kasutan tavalist deodoranti ikka iga päev, et ebameeldivat lõhna ei tekiks.
Soovitan soojalt seda toodet, kellel on tõsine mure higistamisega, kuna seda võib panna ka kätele ja jalgadele...

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

prix, 14.06.2006 20:45 

A mida teha, kui nägu leemendab. Kui natuke kuumem ilm on sis otsaesine nii märg, siiis saavad juuksed märjaks, ja käin ringi nagu oleks just pesust tulnud?

0 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

beib, 15.06.2006 07:28 

ladydoeedstick

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

x, 15.06.2006 13:40 

kas peab just olema pulkdeodorant?
Apteekides müüakse Lycia persona higilõhna neutraliseerivaid tooteid. pihustiga ja rulliga.

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

T, 15.06.2006 21:27 

Mina kasutan apteegist ostetud Forte Hidro Fugal pumpsparayd ja olen sellega hästi rahul.
See maksab u 60 krooni ringis aga seda jätkub isegi kolmeks kuuks. Esimestel kasutusnädalatel muutusid kyll kaenlaalused natuke tundlikuks, kuid see möödus ja nyyd on nii, et kautan seda ka kohe peale raseerimist. Ühesõnaga kui pärast hommikust dušši seda peale pihustan, siis võin järgmise hommikuni (kui mitte kauem) täiesti rahulik olla.:)

Maxim, 16.06.2006 14:54 

Maximi võib ka näol kasutada. Kui ärritusnähud esinevad, pea vahet, kasuta vähem - need mööduvad. Tõesti efektiivne asi! Parim, mis meie apteekides saada on.

Poste 88
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee