Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

laserepilatsioon

Poste 4
Lk: <<>>

Elll, 03.04.2006 02:58

otsisin siis netist jne... ainus asi mis leidsin asjalikku, oli SL Õhtulehe artikkel (mis pole ka juba eriti paljulubav)..
ja siis kaks ilusalongi
VitaClinica ja
Cleanline.
Cleanline artiklis öeldi, et esimene kord on orienteeriuvalt 800eek, ja edasi läheb odavamaks - ca, 1,5 kuu järgi tuleb korrata protseduuri.

on kellegil täpsemaid kogemusi?

ja mis juhtub, kui ma näiteks pean pikemaks ajaks välismaale minema paari kuu pärast ja ei saa protseduuri jätkata õigel ajal?

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Mandy, 03.04.2006 12:22 

Aga miks mitte helistada nendesse salongidesse ja küsida täpsemalt? Sealt saad kõige täpsema ja õigema vastuse.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

, 03.08.2006 13:30 

Minu teada Vitaclinicas üks protseduur 2000 eegu kanti ja et asjast tolku, tuleb teha 4-8 protseduuri,niiet kokku tuleb päris magus hind...Ja tulemus ei pidanudki nii püsiv olema, sõltuvalt inimesest kaks aastat kuskil

mary, 11.11.2010 23:25 

Laserepilatsioon on väga tõhus, oluline on valida kindlasti ainult laserit, mitte fotot!
Tulemus sõltub laserseadmest, sest need on erinevad, kvaliteet ja turvalisus on tähtis. protseduuri peaks tegema arst! Minu sääred püsivad juba 3 aastat. Ärge otsige odavat teenust, sest seda tehakse odaval aparatuuril.
Mina käisin Silkyway-s

Poste 4
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee