Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Eva, 02.11.2009 12:10 

Nooh, arst soovitas Evrat proovida. Toimisin nii nagu peab ja tulemuseks see, et peale 6 päevalist kasutamist juba loobusin, mulle lihtsalt ei sobi - nädalaga 2 kilo juures, näonahk kohutav, selg, dekoltee, käsivarred punne täis. Söögiisu kohutav - poolteist tundi peale hommikusööki oli serlline nälg, et õudne. Arvasin, et nooh, alguse asi, kannatan ära. 6ndal päeval peale trenni aga käed värisesid ja minestus tahtis peale tulla ja ühe nädala jookusl jooksis ninast 3 korda verd. Enne seda kõik tervisega korras. Mina Evraga sõbraks ei saanud igatahes.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Kaisa, 11.11.2009 12:08 

arusaadav täiesti millest räägid. Mina ei saanud ka plaastriga sõbraks. Pidin valmima midagi muud, mis sobiks minu organismiga. Sobis rõnagas, mis siis et alguses ebamugav tundus aga nüüd olen rahul. Trennis saab käia ja ei kuku välja (alguses kartsin seda ka).

Musku, 09.12.2009 18:53 

Mul on pakkuda eelmisel kuul ostetud 2 pakki Jeanine tablette. Ise pean rasestumisvastaste tablettide söömise lõpetama...

, 06.01.2010 19:52 

kasutan ise ka evra plaastreid ja ei saa öelda et oleks tekkinud mingid peavalud või kõrvalnähud, kõik on vägagi ok ja olen super rahul. nahk on tõesti paremaks läinud ja kaalutõusu hirmu ka pole, pigem just on väiksemaks jäänud...
tegin otsuse plaastrite kasuks kuna raske ja tülikas on iga päev tabletti võtta kindlal ajal

viki, 31.03.2010 21:23 

Mina alustasin nende plaastrite kasutamist alles nädal tagasi ja mul on peavalud ja palavik. pealegi lugesin, et need tekitavad 3 korda suurem riski mingite vere klompide ja südameatakkidele.

kertu, 06.05.2010 19:02 

plaastritega peavalu ei tekkinud. kuid aga esimesed kuu aega oli vere jooks, kui ma neid kasutama hakkasin, nyydseks olen peaaegu 3a neid kasutanud. kaalus võttsin juurde 6kg. aga mulle need plaastrid meeldivad kyll.olen ise kah selline tuulepea et unustaksin neid pille igapäevaselt võtta. muidugi on ka see mure pillidega, et kui kõht on lahti või kui oksendad siis peab 7päeva kondoomi kasutama. sest võib olla juhus et oksandasid, ,,kakasid'' need välja ja nad ei saagi sul organismis mõjuma hakata.

kertu, 06.05.2010 19:02 

plaastritega peavalu ei tekkinud. kuid aga esimesed kuu aega oli vere jooks, kui ma neid kasutama hakkasin, nyydseks olen peaaegu 3a neid kasutanud. kaalus võttsin juurde 6kg. aga mulle need plaastrid meeldivad kyll.olen ise kah selline tuulepea et unustaksin neid pille igapäevaselt võtta. muidugi on ka see mure pillidega, et kui kõht on lahti või kui oksendad siis peab 7päeva kondoomi kasutama. sest võib olla juhus et oksandasid, ,,kakasid'' need välja ja nad ei saagi sul organismis mõjuma hakata.

stina, 24.05.2010 14:26 

mõlemal on ühtviisi kahjulik toime.
Toime väljendub alles mitme aasta möödudes:
tohutud peavalud päevade ajal, kõhukinnisus ja veenilaiendid!
Mugav on küll: päevad lühemad ja vähem määrivad, arvutama, lugema ei pea, aga jah hiljem kaasneb igasugu jama

kihvt, 12.12.2010 18:27 

äge

Evra plaaster, 10.03.2011 16:35 

Kasutan ise ka Evra plaastreid ning ei leia nendel veel mingit viga, kaalu pole juurde tulnud, pea ei valuta. Küll aga enne päevi paar päeva valutavad rinnad, mitte küll hullusti aga natukene tuikavad. Ja Jah plaastritega saab ka päevi edasi lükata, asetades 4 plaaster kohe nahale ilma ühenädalase pausita. Plaaster küll määrdub, kuid ei tule lahti ning seda pole raske kord nädalas vahetada. See ei ole nähtavas paigas, sest selle saab aluspesu alla panna. Eks see ole igaühe enda asi ka, kellele mis ja kus meeldib. Ise olen nendega aga tõsiselt rahul.

K, 24.04.2011 19:48 

Kõige parem on päevade lugemine kui vaid oskaksin, aga plaan ka plaastreid kasutama hakata. pille ei soovi!

Grete, 10.01.2012 19:27 

Neile, kes ütlevad,et need tabletid ja plaastrid ja rõngad-kõik on keemia ja tapab jne.
Aga nt. suitsetamine? tekitab samamoodi trombe, põhjustab vähki ja pakkidele on lausa peale kirjutatud, et võib tappa?
Või alkohol? Joogisurma (sellest põhjustatud haigused vms) surrakse ilmselt rohkem, kui nt. sellesse samasse Evrasse, mis "tapab".
Aga kas siis keegi jätab sellepärast joomata või suitsetamata? Alkohol ja tubakas võivad ka viljatust põhjustada- on mul õigus?
Niiet tõesti need kes rasestumisvastaseid vahandeid maha teevad mõelgu kui palju tarbivad nad tubakat või alkoholi või hoopis mingeid muid aineid mis organismi lõhuvad.
pole mingi aktivist, aga seda teksti siin lugedes tekib tõesti tunne,et mida naised küll mõtlevad-hoian ennast "tervena" vältides ras.vas.vahendeid, saan soovimatuid lapsi ja hävitan hoopis organismi tubakaga?alkoholiga?
Wtf nagu!
(vabandan puhtsüdamlikult eluaegsete karsklaste ees!)

Tiramiisu, 26.03.2012 11:29 

Olen Evra plaastreid kasutanud u 8 aastat. Lõpetasin nende kasutamise just tänu seksuaal aktiivsuse langusele.

Heidi, 09.11.2013 19:22 

Kasutan Harmonet bille ja need teevad rinnad valulikuks ja natuke suuremaks küll.Aga kehakaalule ei mõju.Plaastreid proovinud ei ole.

mis mis, 06.06.2014 20:04 

Kaalutõus pole mingi müüt. Mina võtsin pillidega 20kg juurde 2 aastaga (ei õgi, liigun palju). Kohe kindlasti soovitan plaastreid/rõngaid. Täiesti esimeste pillidega mul oli kord kuus veel seen ka. Puhas pask.

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee