Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Poco, 08.08.2008 09:59 

Kasutasin Evrat üle 2 aasta järjest, täna võtsin plaastri ära ja rohkem ei taha. Ok, ta on mugav - kogu selle aja jooksul tuli vist 2 korda ära. Üks kord kui oli väga palav suvi ja niiske jne ja teine kord saunas. Vahel tekitas kerget ärritust ja sügelust. Mustus häiris ka natuke (mustad ääred). Enne olen ka umbes aasta jagu kasutanud Evrat (kahe kasutamise vahe u 6 kuud) ja mõlemad korrad võtsin kaalus juurde (4-5 kilo). Poole aasta pärast peale kasutamise alustamist hakkas kaal jälle alla minema. Mõlemad korrad täpselt sama moodi. Aga kõige hullem, et olen viimase poole aasta jooksul märganud, kuidas muutun üha imelikumaks ja tujukamaks ja seksiisu on langenud ja langenud suht nulli. Ja kahjuks pole ma ainuke, kes seda märganud on. Ja siis hakkasin netist lugema ja tõesti selle kohta on palju ebameeldivat kirjas. Seega, puhtalt oma kogemsue põhjal ei soovita Evrat. Tahaks nüüd teha üldse pausi kõikidest pillidest jne, aga ei taha jälle riskida...

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Kerli, 23.03.2009 13:01 

Ja isegi kui see Evra oleks nii ohtlik , et lausa ära sureks siis , no ütleme nii pigem surm , kui et lapse saan. Ja ma ei usu seda jama niikuinii, olen ise kasutanud evra plaasterid pea kolm aastat ja viga ei ole mitte kui midagi olnud. Kordagi ei ole kuskilt lahti tulnud ega midagi.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

shalala, 19.04.2009 20:42 

ma kasutan praegu NuvaRingi, kuid see ei sobi mulle. ei püsi sees ja üldse see mõte, et mul miski sees on.. vahekorras ei saa olla, seda on tunda.. ja nüüd on plaan minna üle plaastritele. ja loen siin huviga foorumeid. hirmutab küll see jutt, et on eluohtlik lausa. aga eks käin arsti juures ära ja vaatan mida soovitab ja räägib :)

Lola, 17.05.2009 20:27 

Plaaster on ajast ja arust - sisaldab megakõrgeid hormoonikoguseid. Nendega on ikka tõsine bingo, et kas jääd ellu või mitte
www.meelespea.net/ee/news.full/34

Ja Nuvaringiga on see tore lugu, et ta on ju tehtus silikoonist. St, et üks maailma mürgisemaid materjale üldse. Uskumatu, et naised nagu lambad selle vastu oma emakakaela panevad. Arvestades veel kui palju on Eestis HPV-d... No tere tulemast vähiklubisse.

Liisa, 18.07.2009 17:33 

mina kasutan nuvaringi, seda soovitas arst just väikese ja ühtlase hormoonisisalduse pärast. ei usu, et naistearst soovitaks midagi, mis on kahjulik minu tervisele

Hanna, 26.07.2009 19:02 

Ma just rääkisin oma arstiga sellest Nuvaringist. Ta ütles, et Nuvaring on lihtsalt nii uus, et pole veel uuringuid, et mis mõju on silikoonil limaskestale, aga tema ütles küll, et "loogiline mõtlemine ja senine kogemus küll seda meetodit pikaajaliseks kasutamiseks soovitada ei luba!".

Liisa, 26.07.2009 22:44 

Hanna, tõesti või nii ütles!? Ma kindlasti uurin seda asja edasi oma arstiga.

liisu, 27.07.2009 10:29 

olen pille söönud u. 4 aastat, viimased 2 aastat sellest Jeanin'i. Olen igati rahul, rinnad sutsu suurenenud (olen loomult kõhn ja suht rinnutu, seega positiivne areng), nahk hea, kaal ei ole tõusnud. Selle seksiisu vähenemise kohta on mul oma teooria: enamasti ollakse ju püsisuhtes, kui pille süüakse, seega paratamatult ju huvi väheneb sama mehega magamise vastu. kui aga peaks keegi uus ja põnev silmapiirile tulema, on seksiisu ikka suur, sööd sa siis pille või mitte... tundub loogiline??

Kats, 31.07.2009 17:47 

Kasutasin aastaid tagasi Logesti ja peale seda, kui lõpetasin nende võtmise, kadusid mul päevad nii 6-ks kuuks, kuni arst mulle siis hormoonravi kirjutas. peale hormoonravi hakkasin kasutama evrat. Jahh, tuleb aeg-ajalt lahti ja jahh ääred lähevad kergesti mustaks, aga, kui olen plaastritest mingiks ajaks loobunud, siis on mu päevad siiski püsinud regulaarsena. Ja seega minu jaoks sobivaim variant. Sama jama on hetkel mu nooremal õel, kes Logesti tarbis. Ja on oht, et 22 aastane neiu ei saagi kunagi lapsi.

Steph, 06.08.2009 14:07 

Pillidega on ikkagi nii, et nende tarvitamine varjab ära probleemid. Ja nii tekibki paljudel mulje, et "pillid tegid mu viljatuks". Tegelikult olid aga probleemid kogu aeg. dr. Karro on selle ilusti lahti seletanud:www.tarbija24.ee/?id=124956

Omaette humoristid on muidugi need, kes räägivad nagu oleks plaaster parem kui pillid, sest ta on plaaster. Mõlemad on kombineeritud hormonaalsed vahendid. Evra plaaster on saadaval ka tableti kujul - Cilest. Mõned ikka üldse ei suvatse süüvida sellesse, mida ja miks nad kasutavad.

Triin, 06.08.2009 23:22 

Seksiisu jutt on väga õige :)! Hormonaalsete vahenditega ongi nii, et milline sobib, see tuleks valida. mulle meeldib nuvaringi rõngas, sest on mugav, ma ei suudaks iga päev meeles pidada pille.

Maki, 07.08.2009 12:50 

to Triin ja muud saapad
Eesti tibid on lollid. Neile räägitakse puust ja punaseks, et vahend võib olla ohtlik ja mis teeb tibin? "Poogen, ma olen niiii äge unustaja, et kasutan ikkagi!"

Triin, 11.08.2009 17:02 

to Maki! Selge, ma saan aru sina oled loobunud seksist! Tubli! See on kindel vahend soovimatut rasedust, suguhaigusi ja lollust vältida. Ei kahjusta tervist ka :)

Viljandist, 15.08.2009 18:07 

Mu arst rääkis, et meil oli keegi Nuvaringiga trombi saanud? On keegi rohkem kuulnud, et kas see naine suri ära?

catgirl, 04.10.2009 19:52 

kas plaastriga v6ib soljariumise käia?

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee