Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Mim, 27.01.2008 19:38 

Siin osad räägivad, et plaaster on suvel kole kui ujuma minnakse või üldse siis kui lühemaid pluuse kannad vms., siis siin oli ka kirjas, et seda võib paigaldada tuharale. Kahtlen, et keegi palja tagumikuga ringi hakkab liduma :)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Muska, 27.01.2008 20:26 

Minul tuharal ei püsinud, kuna tööl kannan teksaseid ja palju pean kükitama, kummardama... Ja lihtsalt plaastri otsad rullusid koguaeg lahti -siis jälle uus plaaster (kulukas kui nädalaga kaks plaastrit läheb).

Katu, 28.01.2008 12:51 

mina ei soovitaks neist valikutest kumbagi. mu naisteartsist õde ütles, et evra on selline asi, mis oma koostiselt on sama mis pillid, mida kasutati pool sajandit tagasi. st, et seal on kõike rohkem, kui tänapäeval tervislikuks peetakse. ja harmonet on ka selline vuhvel - teiste ravimite pealt kopeeritud.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Hmmm!!!!!, 28.01.2008 20:20 

Mina ei tea, kuidas teile küll need plaastrid sobivad. Sain ise ainult 2 nädalat neid kasutada ja tekki allergiline reaktsioon: sügelus ja täpid plaastri alla. Vut niii....aga imestan...et teil kõik ok. Seljuhul kõigile teile edu.

zizii, 11.03.2008 13:34 

Mul oli ka Evraga eelmisel suvel jama. Käsivarrel sain ära võetud plaastri kohale tõsise päikesepõletuse ja nüüd peaaegu aasta hiljem on sellel kohal hästi palju pisikesi pigmendilaike. Nahaarst ei soovitanud enam Evraga jätkata.

Olga, 11.03.2008 15:56 

Evraga on trombe palju. Käisin eelmine nädal günekoloogi juures ja kuulsin pealt, kuidas arstid omavahel rääkisid, et Eestis oli üks naine jälle Evra plaastrist tekkinud trombi kätte ära surnud. Ma pidin ära minestama seda kuuldes...Õnneks ise neis enam ei kasuta.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

zaz, 01.04.2008 09:06 

Mina olen kasutandu siis järgnevalt 2 aastat Novynette pille ( olid head, kuid söögiisu oli tavalisest natuke suurem), siis poolteist aastat Jeanine pille (nendega ei muutunud midagi ei söögiisu ega kaal ei midagi väga head) ja praegu proovin siis plaastrit, kuna teekisid maoga probleemid otsustasin mitte tablette maokoormaiseks enam võtta. Pean tunnitama, et tõesti plaaster muutub mõnepäeva pärats väga koledaks ääred lähevad mustaks ja üldse on õrnalt koguaeg ääred lahti koguaeg kontrollid kas ikka on õigetsi peal. Teiseks oli tablettidega olukord ikkagi palju kindlam, kui selle plaasriga nii et plaanin pillide peale tagasi minna ( eriti kui tuleb nüüd rannahooaeg ja palju vees olla ja päikse käes). Mina isiklikult soovitan ikkagi võtta pille kuna olen mõlemad ise ära proovinud. Edu ja jõudu kõigile:)

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Tiiu, 02.04.2008 00:52 

Plaastri puhul on tõestim ainuke miinus see, et on ainult kindlad kohad, kuhu seda kleepida võib ja kuskil nähtavas kohas koledaks hõõrdunud plaaster pole just tõesti ilus vaatepilt. Ise kasutan Evra plaastreid juba pea aasta ja olen siiani väga rahul. Algul kleepisin tuharale, aga sealt kippus lahti tulema. Edaspidi kasutan plaastrit alakõhul (v noh nii et plaaster jääb aluspükste servast veidi allapoole). Midagi välja ei paista, lahti ei tule, kõik on korras. Pärast ujumaskäiku võib plaaster tunduda nagu oleks kergelt lahti, aga kui end ära kuivatada ja plaaster ilusti kinni vajutada, on kõik jälle ok. Püsib küll.
Menstruatsioonitsükkel käib ka nagu kellavärk (erinevalt varasemast ajast) ning veritsus on oluliselt väiksem.
Mina olen igatahes rahul.
Samas ei ole pille kasutanud ja seega ei ole võrdlusmomenti.

Viire, 06.04.2008 14:15 

Kasutan ise plaastreid juba üle aasta ja olen väga rahul. Minul kõrvalmõjusid pole esinenud, aga olen kuulnud naisi kellele plaastrid üldse ei sobi. See on äärmiselt individuaalne - ühele sobib üks, teisele teine. Ega sa ennem teada saa kui ise ära ei proovi :)

Liina (Prantsumaalt), 06.04.2008 18:44 

Kas Eestis tõesti naised kasutavad veel Evrat ka kiidavad?! Kas te üldse ajakirjandust ei loe või ei kirjutata Eestis sellest, kui ohtlik Evra on? Talle tahetakse nüüd ka Euroopas panna peale hoiatus, et on palju ohtlikum kui pillid. Kuidas te lasete ennast kohelda nagu mingeid rumalaid arengumaade inimesi ja lasete endale puhast mürki müüa ja siis veel kiidate?

Mona, 07.04.2008 14:43 

Ma ei saa ka neist aru, kes siin Evrat kiidavad kivi all elate või? Sellest on nii palju kirjutatud, et naha kaudu imendumisel on kehas östrogeeni 60% rohkem, kui pillidega ja seetõttu tekivad trombid ja muud jamad. Jumal küll, minge lugege New York Timesist või Washington Postist, kui mind ei usu. Uuringud kõik ära toodud.

UUUUDIS, 25.04.2008 19:54 

Evra plaastrid on OHTLIKUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.fda.gov/bbs/topics/NEWS/2008/NEW01781.html

Point siis selles, et kui pille võtad, töötleb östrogeeni kiiresti ära ja kogu lugu. Aga plaastrist imendub östrogeeni kogu aeg juurde ja selle tõttu on kehas teda 60% rohkem kui pillidega ja nii tekivadki trombid.
vist kõikide plaastritega on nii...???

Gerda, 19.05.2008 12:10 

Mina olen kasutanud nii Harmoneti kui Jeanine tablette, nüüd kasutan Evra plaastreid. Jeanine teeb naha tõega ilusaks, lisaks kiirendab küünte kasvu (seetõttu neile harmonetilt üle läksingi), küll aga on seal võrreldes Harmonetiga mingisuguste ainete osakaal suurem ja seega võib põhjustada nt iiveldust. Just seetõttu soovitaski minu arst minul Jeanine millegi muu vastu välja vahetada. Plaastritega olen väga rahul. Käin saunas ja basseinis - plaaster tuleb küll natuke lahti, kuid kui pärast korralikult end ära kuivatada ja plaaster kinni patsuatda, siis jääb see ka kinni.
Individuaalne asi ja ega enne teada ei saa, mis on parim, kui pole proovinud.
PS! kaalu suurenemist minul ei ole ühegagi neist tekkinud, ka pole peavalu ja rindade suurenemist.

Gerda, 19.05.2008 12:14 

Plaastrit olen pannud kõikidesse lubatud kohtadesse. Jääb kinni igale poole ja ölahti ei tule ka siis, kui kanda kitsaid teksasid, kükitada, kummardada vms. Ainuke koht, kus aegajalt olen nahaärritust näinud, on kõht. Seal on nii õrn nahk. Suviti panen enamasti tuharale, muudel aastaaegadel käele ja seljale, sest siis ei näe seda eriti keegi :)

Tikker, 19.05.2008 15:16 

No aga ohtlikud on ju need Evrad. Pane Googlesse sisse - USA-s mingid suured kohtuasjad tulemas.
Pigem ikka pean tabletivõtmist meeles, kui et ühel hommikul enam ei ärkagi.

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee