Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

M.M, 04.01.2008 15:44 

Mina olen alati jätnud sama plaastri, kleepub kinni ja ei ole midagi tal häda..mulle endale meeldivad ka rohkem plaastrid, kuna tabletid mulle ei sobi, päevad hakkasid siis kui ise tahtsid..

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mannu, 04.01.2008 16:32 

Evra plaastreid olen kasutanud juba aasta ja olen tõeliselt rahul.Alguses hirmutasid ka ära erinevad jutud, et kehakaal hakkab hullult kasvama jne.Mul isiklikult söögiisu oli küll paar kuud suurem aga usun, et organismil on lihtsalt vaja aega et asjaga kohaneda.Püüdsin sellest mitte välja teha ja kaalu juurde ei tulnud.Samas mu sõbranna võttis korralikult juurde, aga ei saa ka mainimata jätta, et söögiisu suurenedes ta enam piire ka ei pidanud.Kuna ma ise suht mugav ja kipun unustama siis plaastrite variant oli parim iga nädal kindel päev millal vahetada ja kogu protsess töötab kui kellavärk!Positiivne on veel see, et päevade kestvus ja eritus on oluliselt vähenenud.Rindade suurenemist küll ei ole märganud, see tekib mul alati siis kui mõned kilod juurde tulevad.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

lilleke, 04.01.2008 19:58 

Kasutan ka Evrat. Meeldib väga! Kaalus juurde ei ole võtnud, peavalud on aga pole kindel, et need plaastritest tingitud on, pigem tuulest ja väsimusest. Vast ainuke miinus minu jaoks on et nad kipuvad maha tulema.
Samas üks sõbranna, kes kasutab pille, võttis 9 kg (!!) juurde.

0 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

lihtne taskuraha !, 06.01.2008 15:08 

Soovid raha teenida? kui oled huvitatud.. Uuri järele.. Kaotada pole midagi..kuna pole vaja kellelegi maksta..
Võin öelda, et olen leidnud ajaviite mis on mulle ära tasunud.. Püsiv sissetulek on mul nüüd olemas ja ei kahetse et proovisin! Proovi sinagi ja veendu selles!
bux.to/?r=hypnotized

mannu, 09.01.2008 16:37 

Issver, kas muud pole enam teha

Lexx, 09.01.2008 20:36 

mina kasutasin ka janini tablette 4 aastat. tänaseks enam ei tarbi pille, kuna lugesin ühest tervise ajakirjast, et pikaajaline pillide tarbimine võib põhjustada rinnavähki.Muidugi ei tea, kas see on tõsi või mitte. Muidugi see polnud ka ainus põhjus miks loobusin. Plaanin lähitulevikus ka titad saada, siis otsustasin, et enne tahaks vabaneda tablettide mõjust ja organismi puhtaks saada. Seoses pillidega kaalu probleeme ei tekkinud. Kuid vahest kippusin ära unustama nende võtmise. Vereeritus vähene. Nahk on ideaalselt korras. eks ikka kõik sõltub inimese organismist, kuidas ta seda vastu võtab ja kuidas sellele reageerib. Mis ühele parim võib teisele olla halvim. Kindlasti peab kõik ise järgi proovima ja katsetama.

Muska, 17.01.2008 17:02 

Kas keegi on rasestunud ka Evra plaastri kasutamise ajal?

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Eva, 19.01.2008 00:29 

Hakkan ka nüüd järgmistest päevadest alates Evra plaastreid kasutama. 2 aastat tagasi kasutasin Logest pille, mis nullisid minu seksiisu totaalselt ja pillide kasutamise lõppedes kaotasin automaatselt 3-4 kilo. Tegelikult see seksiisu kadumine ongi põhjus, miks seekord plaastrite kasuks otsustasin. Loodan, et seekord läheb paremini :)

Oskab keegi kommenteerida, kas Evra mõjutab kuidagi seksiisu?

stina, 23.01.2008 15:39 

Toime ju sama organismile, vahet pole.
Ise võtan 10 aastat juba pille- pole probleemi! Päevad korras ja kui vaja, saab reguleerida ka. Plaastreid ei tea, tuleb vees ära ja pmelik nt. lähed trenni või kuhugi ja paistab.

Muska, 24.01.2008 21:37 

To Eva! Mina sõin ka 6a. Logesti, seks täiesti 0. Mehest hakkas kahju(endal ju isu polnud)ja arst soovitas plaastrit kasutada. 6 kuud plaasterdanud ja seksiisu endiselt 0. Nüüd on ka raseduse tunnused pealekauba, seepärast küsisingi siit paar kirja tagasi, kas keegi on rasestunud Evraga. Tuleval nädalal peaks päevad hakkama eks siis näis. Aga varutud on juba uus retsept pille -Lindinette.

Muska, 24.01.2008 21:43 

Unustasin lisada, et mul olid plaastriga päevad pikad ja vererohked. Logestiga nagu polnudki vereeritust. Ja plaaster on suvel ikka inetu ma arvan. Pole just asi millega eputada tänaval ja pealegi plaastri liimised ääred lähevad inetult mustaks - eriti siis kui kannan tumedat riiet. Sorry, kui mustan kedagi kellele plaaster väga meeldib ja sobib.

, 27.01.2008 15:53 

kasutan Reguloni pille ja kehakaalu tõusu pole, rinnad on veidi suurenenud, libiido langust ei ole.
kasutasin kunagi ka neid Evra plaastreid aga isiklikult arvates nägi se kole välja, eriti kui seda on kantud mingine nädalake.
pillide miinus on see et seda peab koguaeg võtma aga võidakse ära unustada(mina kasutan mobiilis meeldetuletust ja no problemo) aga plussiks on see et see sisaldab palju vähem hormoone.
plaaster sisaldab palju rohkem, sest ta peab läbi naha imbuma organismi. mida rohkem hormoone seda halvem.

ja tipuks soovitaksin üldsegi Nuvaringi. see paigaldatakse üldsegi tuppe sisse, ja sealt imendub hormoon(mida on vähe, sest ta ei pea kuskilt läbi naha imbuma).

Wiii!, 27.01.2008 17:13 

Oi, Evrat ei tohi kasutada! See kuulutati USA-s eelmine nädal eluohtlikuks!
www.fda.gov/bbs/topics/NEWS/2008/NEW01781.html

Esimeses lauses on, et on ohtlik ja võib surma põhjustada.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Luisa, 27.01.2008 17:22 

Palju õnne naiivikud, kes siin väidavad, et Evra plaaster on tablettidest ohutum. Evras on topeltkogus östrogeeni võrreldes tänapäevaste pillidega. Ja need, kes arvavad, et naha kaudu on kuidagi ohutum - laentugae endale 9. klassi anatoomia õpik ning lugege sealt, mis asi on vereringe. Evraga saate maksimumlaksu, mis võib ka tappa.

yasmninelle vms, 27.01.2008 17:26 

ma siis olen umbes pool kuud yasminelle võtnud ja seksiisu küll hüppeliselt tõusnud..
süda on natuke paha olnud kohati ja nii, aga see pidi normaalne olema. hetkel on veel raskusi samal ajal võtmisega, vahepeal, eriti nädalavahetusel, tuleb alles paari tunni pärast meelde. eks näis. plaastrit küll kasutada ei tahaks.

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee