Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

0 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to: tititi, 04.04.2006 16:46 

mine arust on hale pille võtta sulle ei peagi plaaster meeldima....peaasi et mulle ja mu kaaslasele meeldib! Ja pillide mõju tean kun a üks mees hoiatas mind et ta tütar läx nii mega paksux nendest et täitsa lõpp ja ei soovita kellelegi neid aga teie võtke edasi ja olge õnnelikud kes pille söövad...

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

jah, 04.04.2006 21:54 

pille votan:) 4 kuuga on 2kg juurde tulnud minu meelest tekkitavad kyll pillid söögiisu rohkem aga mai tea voibolla siiski endas ikka asi:D pillidega harjub ära saab ju alati äratuse panna telefoni kui meelest kippub ununema. käis ka läbi motte et plaastreid kasutama hakkata aga ei tahaks plaastrit kole minumeelest pealegi rannahooaeg ka tulemas ju varsti ja pillidega saab päevi edasi lykkata ja ära jätta kui teinekord väga vaja jne

jah, 04.04.2006 21:55 

aa seda ka et paljud oe sobrannad jne on kohutavalt juurde votnud aastatega aga see on endas siiski kinni peab ju jälgima ka mida ja kui palju sööd ja pead ise märkama kui söögi isu juba yle kätte läheb jnejne

sirts, 05.04.2006 01:45 

mina olen ka kasutanud jeanine pille,kaal ei tõusnud pigem langes,aga kui ma ära lõpetasin nende söömise.siis tuli nii a` 5kg juurde.mitte,et ma olex rasedax jääänud ,vaid täiesti lambist..

anne, 05.04.2006 10:36 

kui ma l]petasin jeanine votmise siis v]tsin 3kg alla kohe>(kuigi ennemgi seda 3 kg n'he ei olnd...aga sexiisu kaudus nagu vits vette...ja nyyd tegin pausi ja kasutan kondoomi aga plaan on kasutama hakata...aga ei tea veel mille kasuks otsustada....ei taha et sexiisu j'lle ' kauoks..kas teistel kes kasutavad plaastrit ja nuvaringi ei ole seksiisu kadunud!

anne, 05.04.2006 10:38 

sry kiiruga trykkisin...loodan et saate aru?

:), 05.04.2006 17:22 

olen kasutanud plaastreid, aga ei teinud seda kahte kuudki, sest nad ei tahtnud kindlalt paigal püsida...Peale seda läksingi üle Harmonetile ja olen väga rahul...Ei ole paksuks läinud, vastupidi 12 kg alla võtnud ja arvan, et sellele on kaasa aidanud ka tabletid, muidu poleks see nii lihtsalt läinud.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

ursula, 18.05.2006 13:29 

Aga millises keha piirkonnas neid plaastreid kanda?

clips, 04.11.2007 18:39 

kas siis kui plaaster on peal võib olla ka mingit vere jooksu või määrimist, plaastri vaba nädalani on aega veel 4 päeva. ja tegelt peaks ju päevad alles siis hakkama???

clips, 04.11.2007 18:39 

kas siis kui plaaster on peal võib olla ka mingit vere jooksu või määrimist, plaastri vaba nädalani on aega veel 4 päeva. ja tegelt peaks ju päevad alles siis hakkama???

gerli, 15.11.2007 18:48 

sünnitusest möödas 2,5 kuud ja hakkasin nüüda kasutama evra plaastreid. Aga kas kellegil on nii olnud et päevad nende tõttu pikemad. või on asi selles et menstruatsiooni tsükkel pole veel regulaarne?

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

gerli, 15.11.2007 18:54 

plaaster pannakse kas õlavarre välimisele küljele.tuharate peale,alakõhule või abaluu juurde

mina, 15.11.2007 20:11 

Jah, ise olen kasutanud Yasminelle tablette ja Janine tablette kokku pea kolm aastat, pole paksuks läind, kolm aastat samas kaalus, isegi paar kilo kergem. Imelik,et inimesed üldistavad" Palju õnne,sööge oma pille edasi, lähete paksuks" Kõigile mõjub individuaalselt. Edu neile, kitsarinnalistele, kes üldistavad kogu maailma naissugu siin ühe teguri alla.

Küsimus, 08.12.2007 16:58 

Kas see on siis OK, kui plaaster ei püsi päris sirgena..vaid on voldid sees? või siis peab panema siiski uue plaastri,et seee püsiks siledana?

kiisu, 17.12.2007 18:39 

üks küsimus evra kohta veel, peale vanni kipub plaaster lahti tulema aga naha kuivades kleepub tagasi nahale seega küpsimus kas võib jääda vana plaaster või tuleb paigaldada uus?

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee