Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Evra plaaster vs Harmonet tabletid

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>

uudishimulik, 02.04.2006 21:17

Tere!
Plaanin kasutama hakata kas Evra plaastrit või Harmonet pille. Ei tea, kumma kasuks otsustada. Oskate äkki omast kogemusest soovitada, kumb oleks parem? Tean, et see kõik individuaalne, kuid siiski sooviks teiste kogemusi kuulda, enne kui lõplikult otsustan.
Kuidas on kaalutõusuga? Rindade suurenemisega jne?
Jään huviga vastuseid ootama :)

2 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 02.04.2006 23:08 

kamoon evra igatahes parem kui mingid pillid! Kasutan ise plaastreid juba u 2 aastat! Väga rahul olen...pille ei soovita pidi räigelt paksux tegama ja igast muud jamad mina endale kyll mingeid tablette ei viicix koguaeg sisse syya!

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

tititit, 03.04.2006 09:54 

ära räägi kui ise kasutanud pole pille.harmoneti proovind pole, küll aga jeanine ja ei mingit kaalutõusu pluss nahk läks super ilusaks.yarinal pidi ühe naishormooni asemel mingi teine hormoon, mis
tagab selle, et ei tule kaalutõusu ja nahk pidi ka korda minema.
plaastrite kohapealt olen kuulnud et need võivad suuri peavalusid tekitada.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

uudishimulik, 03.04.2006 10:49 

Nahaga mul probleeme pole. Kui viimati arsti juures käisin, siis tema soovitaski just Harmonet tablette või Evrat mulle. Ei oska aga nende vahel valida. Olen ka kuulnud, et Evra pidi suuri peavalusid tekitama, ka pidi nahk tundlikuks minema.
Mõned pillid pidid rindade suurusele mõjuma, et teevad rinnad suuremaks. Millised? Ja kas siis, kui pillide lõpetamine võtta, siis lähevad rinnad taas esialgsesse suurusesse tagasi?

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

hommik, 03.04.2006 12:37 

mina olen harmonet tablette kasutanud juba päris palju aastaid. Kaal pole selle aja jooksul eriti muutunud ja mineid kõrvalnähtusid ka ei oska tähendada. Aga ilmselt on see suhteliselt individuaalne. Plaastreid pole proovinud, kuna olen pillidega rahul ja ei näe mõtet millegi muu peale üle minna.

criss, 03.04.2006 12:45 

Kasutan juba 4 kuud Evra plaastri ja rinnad tõesti paisusid, B korvist on saanud C korv, rinnad on nädal enne päevi jubdealt valusad, aga kannatan ära, sest pille ma võtta ei soovi. Kaalutõusu Evra plaaster minule küll tekitanud pole, hoopis on seksiisu tõstnud. Nii et soovitan Evra plaastrit :)

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to titit, 03.04.2006 15:46 

ei olegi kasutanud hormoon tablette ega hakka ka mingi mehe pärast oma organismi pillidega mürgitama plaaster on lihtsam vahend ja palju parem ning ärge levitage kuulujutte kui pole kasutanud et Evra plaaster peavalu teeb.Ei tee!!! JUba 2a kasutan ja ei tee! Ma küll ei viitsix iga pääw mingeid tablette syya nagu haige plaastritega on lihtne kord nädalas peab aint sellele mõtlema!

Kiku, 03.04.2006 18:07 

Aga kas plaastrid näiteks veekeskuses või saunas või dushi all ära ei tule?
Ning kuidas see hinna vahe on?

minna, 03.04.2006 19:59 

Kasutan Evra plaastreid ja oskan vaid häid sõnu öelda. Väga mugavad on ja ei tule nad nahalt lahti midagi, isegi eemaldades tuleb päris kõvasti tõmmata, et ära tuleks. Olen ka kuulnud, et sagedastele ujulakülastajatele neid eriti ei soovitata, et vees ligunemine neile siiski hästi ei mõju. Rinnad pole suurenenud ja pea ei valuta, kaal kah pole tõusnud. Üleüldse on see mingi rumal müüt, et rasestumisvastased vahendid kaalu tõstavad - neis sisalduvad hormoonid võivad mõningal määral küll tõsta söögiisu ja selle tagajärjel võib kaal tõusta, kuid otseselt pole kaalu tõusus süüdi ei plaastrid ega pillid. Hinna poolest on plaastrid muidugi natuke kallimad, aga mugavus maksab kah midagi :)

1 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

tititit, 03.04.2006 21:12 

palju õnne, kui mõned arvavad, et kuna plaaster on kehast väljaspool, siis see sisemisi muutusi ei põhjusta. kuidas see siis sinu arvates rasedust ära hoiab?
ja peavalud olenevad inimesest, loomulikult kõigil pole, samuti nagu kõik ei võta pillidega juurde.ja pille on ka nii palju erinevaid, saab ju katsetada.
ja see plaaster nüüd küll kellegi keha ei kaunista.

3 inimest 6st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

xy, 03.04.2006 21:47 

Kasutan ka Evra plaastreid pool aastat ja käin iga nädal ujumas ja saunas. Siiani pole veel ükski plaaster ära ligunenud. Varem Kasutasi ka pille, olen proovinud erinevaid, aga kippusin neid unustama võtta, seepärast on plaaster mugavam, et peab ainult kord nädalas vahetama. Kaal pole tõusnud ei pillide ega plaastritega, samuti ei ole suurenenud rinnad. Pea valutas nii pillide, kui ka plaastriga.Teadmiseks, kes arvab, et tabletid mürgitavad organismi, siis plaaster sisaldab samamoodi hormoone, mis rasedust ära hoiavad. Vahe ongi selles, et toimeained imenduvad naha kaudu.

0 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to tititi, 03.04.2006 23:49 

arvad et hoian seda kõigile nähtavas kohas w??? IMelik oled....ja arvad et need pillid sinu keha kaunistavad w??? Hahah tunnen kaasa :D

tititit, 04.04.2006 08:51 

eelmisele. saa aru, et vahet pole, kumba sa kasutad, mõlemad muudavad kehasisest hormoonide taset.ja need, kes juurde võtavad, on ise süüdi, et sobivamaid vahendeid ei otsi.
ja minu arust ükskõik, kus see plaaster on, kole on see ikka.

kristel, 04.04.2006 12:18 

kasutan harmonet tablette ja ei saaks kyll öelda et olen kaalust juurde võtnud-minu jaoks pole mingit probleemi iga päev tablett sisse võtta.olen igatahes täiesti rahul.arst kirjutas 3kuuks ja maksma läks alla 200 tiba....eks see igalühel rohkem oma asi mida võtta tahab ja mida enda jaoks mugavamaks peab-või kuidas?olen kyll rahul

Kiku, 04.04.2006 14:05 

Paljud on tõdenud seda, et kui kasutavad pille siis seksuaalne aktiivsus langeb. Lihtsalt ei taha enam ja kõik. Kas plaastritega sellist olukorda ei teki?

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

parem kasuta seda..., 04.04.2006 15:38 

proovi hoopis nuvaringi rõngast, see sisaldab vähem hormoone, kuna ta on tupes ja mõjub otse ega pea läbi naha või organismi imenduma ja pealegi palju mugavam - üle kolme nädala pead vahetama

Poste 91
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee