Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

juuksepikendused???

Poste 102
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>

trix, 04.08.2005 09:10

palun rääkige enda kogemustest juuksepikendustega ja kui olete pannud siis kus ja palju maksma läks? kas tasus ära? kuidas vastu pidasid?

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

eve, 14.01.2006 19:48 

mina lasin panna tallinnas eraisikul ja maksma laks 3000m krooni.olen üpris rahul,aga tahtnud taitsa sirgeid.aga alati on võimalus need ara võtta .aaa lisaks veel et panin 100 salkku.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 01.02.2006 17:13 

Panin Tartus Juuksestuudios, maksma läks 4000, 100 salku. Kandsin kokku 3 kuud ja püsisid väga hästi. selle aja peale tulid vaid 3-4 salku ära. Võtsin ära kuna kasvasid välja ja pusad hakkasid tulema. Kogemus oli muidu väga positiivne.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

malla, 02.02.2006 11:28 

Lasin samuti panna eraisikul, delfisse pani ta kuulutuse. Olen rahul, nüüdseks 3 kuud möödas ja ühtegi salku pole ära tulnud. Panin 100 salku.

5 inimest 11st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

ohjaa, 02.02.2006 22:49 

oiii , ära palun pane pikendusi , need on end nii ära ammendanud viimasel ajal juba ... vaata kasvõi kroonika tibi - ta näeb päris kohutav välja ... igasugused pubekad lasevad ka omale ebakvaliteetseid takkusi kinnitada või ei oska hoolitseda , nii , et oma juus ikka parim ;)
aga kui tõesti tahad , siis mine juba kuhugi kallimasse , kvaliteetsemasse kohta , nt. casabella

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to ohjaa, 03.02.2006 09:57 

arvan siiski et erisikud kasutavad sama materjali mis salongideski, salongis on kallim ainult seetõttu et seal peavad juuksurid koharenti ka maksma

catto, 22.02.2006 14:11 

Tere!Juuksepikendused pole end kunagi ammendanud tànu nendele saab oma vàlimust muuta jne.endal on olnud 5korda ja juuksed on ikka ilusad mina panin Radissonis olevas salongis.Kui tòesti soovid panna pikendusi àra mitte mingil juhul mine panema casabellasse olen nàinud òudusi oma sòbrannade peal.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

ev, 04.03.2006 22:10 

Aga vääga ilus oli tänanses Järveti sates Casabella ilusalongis tehtud töö koos lõikuse hja soenguga, tänu selle vaatamise tahaks kaa! Mõtlesin et see ongi tipptase EEstis, pealegi veel juukseid säästev tehnoloogia, mittejäiga kinnitusega.???? Kas keegi tahaks sõna võtta, kel olnud või on.?

Helene, 08.03.2006 22:12 

Kas kellelgi on kedagi soovitada (Tartus) kes kvaliteetseid pikendusi paneb?

40 inimest 40st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

miaux, 21.03.2006 21:22 

lugesin yleval tooduid arvamusi ja kuna ma ise olen lasknud panna endale mitmel korral nii yksikuid juuksesalke kui juuksepikendusi, siis otsustasin oma kogemust jagada nendele, kes asjast huvitatud on.
Nimelt esimesena otsustasin proovida juuksesalke palju reklaamitud nii telekas kui netis ning ohjahi poolt soovitatud nn. kvaliteetses ilusalongis "casabella":D
Nagu mainisin, lasin salke mitu korda panna ning k6ige rohkem oli mul neid korraga peas u 45.Algul tunduvad need ilusad muidugi kui kohe v2rskelt pandud on, aga hiljem oli nendega igavene jant- kippusid pusad tulema ja kinnituskohad st see kinnitusmaterjal hakkas lahti tulema ja kiskus k6rval olevaid juukseid takku ning ma ei oska t2pselt 6elda kas nad preagu kasutavad samasugust materjali juusteks, aga see, mis mulle paar aastat tagasi p2he pandi, meenutas kyll barbienuku juukseid ja kui endal juuxeid ei v2rvinud, tundus asi natuke v6lts(ma pean silmas kuidas see salk end hoidis ja see nukujuukse ebaloomulik l2ige). Ning see oli ka, miks juused kiiresti pusasse l2ksid- oma juuks on pehmem ja kui kunstjuuse kinnitus lagunema hakkas, siis oma juuks muutus takuliseks. Kiitsid kyll seda kinnitusmaterjali, et ei riku oma juukseid ja peab kaua vastu ning on kyllaltki silmapaistmatu. Aga juba 3-4 kuud jooksul tulid u 4-5 salku lihtsalt kammides v2lja kuna kinnitusmaterjal oli lagunenud ja juuksed kippusid yha rohkem pusasse.P2ris jube tegelt, kui viibid kuskil klubi tualettis, kus on palju tibisid ja kammid juukseid ning pikk juuksesalk j22b kammi sisse:S 6nneks minu v2ljalangenud salgud tulid enamus kodus 2ra aga oli ka paar juhtumit v2jas pool kodu aga nendest ma ei r22gi:P
Nii siis kui juuksed juba parajalt pusas olid ja m6ned salgud v2lja langend otsustasin casabellat uuesti kylastada... ja tagant j2rgi nii kahetsen, et seda tegin, kuna kui sinna l2ksin oli mul yks suur pusa peas kuna olin haige olnud n2dala voodis ning nyhkind pead aina vastu patja:D(mis sa ikka teed kui kodus haigena pead voodis lamama) ja nyyd oli vaja see lahti harutada. Peale minu oli salongis veel mitu klienti, kelle ees mind siis juuksuri poolt, kes minuga tegeles, nii maa tasa tehti, et ma tahtsin koheselt sealt nuttes v2lja joosta-kas sul kodus kammi on ja peaks sulle kammi kinkima, kas kammida neid oskad, kuidas sa oma juukseid pesed jne..( kui ta mulle salgud pani ei maininud ta s6nakesatki, et kuidas ma peaksin neid hooldama, kuidas pesema ja mida tuleks v2ltida nt ylepea peaemist ja palsami kasutamistmida ma tegin korduvalt) omast arust oli ta v2ga naljakas vist:S igastahes teised kliendid isegi ytlesid, et need pusad tulevad paratamatult ja proovisid veel kuidagi seda olukorda mulle "positiivsemaks " muuta r22kides kohatuid kommentaare loopivale juuksurile vastu. Ise olin tol ajal pubekas ja mis ma ikka suurele t2dile vastu haugun.. tegin naeratava n2o, maksin arve 2ra ja tiuskasin salongist pisar silmis v2lja, m6ttega,et kes ta siuke on, et v6ib talle palka maksvaid kliente maha teha. Peale seda l2ksin ykskord veel sinna salongi yhe teise juuksuri juurde, et salgud peast 2ra v6tta ja see j2i ka mu viimaseks kylastuseks sellesse nii klienditeeninduse kui t66 poolest kvaliteetsesse salongi. Aga oma mitme kordsete kylastuste jooksul n2gin ikka mitmeid nende pandud juuksepikendustega kliene, kellest m6ni tuli juba kuuaja m66dudes peale pikenduste panemist nn paranusse kuna need olid lahti l2inud:S nii siis halvast kogemusest..
Nyyd siis hea kogemuse juurde. M6ne aja p2rast tekkis mul suur soov juuksepikendusi lasta panna.. casabella peale ei tahtnud m6eldagi.. :D Kuna eriti tundmatute juurde ei taha minna see t2hendaks riskeerimist tulemuste suhtes, siis uurisin v2lja, kus mu yx vana t66kaaslane omale juuksepikendusi k2ib panemas.. nimelt tal tekkis see soov siis kui ma olin omale salgud pannud ja teadsin talle tookord nimetada ant yhte salongi casabella:D ja ta l2ks sinna aga arvatavasti viibis seal k6igest paar minutit kuna ylbe klienditeenindus peletas tema kui tulevase kliendi kohe minema. Uurisin, kus siis tema k2ib kuna tema juuksepikendused n2gid v2ga ilusad ja loomulikud v2lja, ja ta ytles, et Radissonis ja ma l2ksin ka sinna uue kliendina n6 katsetama-ja tulemus oli v2ga positiivne..esiteks nad panevad t2pselt sinu juuksetyybist l2htuvaid erinevaid juuksev2rve kokku nii et tulemus j22b v2ga loomulik. Teiseks tegu on p2ris juustega, mis sulle p2he pannakse ja nad hoiavad loomulikult .. peale pesu t6mbuvad lokki aga kui p2ris sirgeid tahad tuleks sirgendajat ikka kasutada, kuid see on iga juukse puhul nii. Ning need juuksed ei vaja mingit eri hooldust.. pv6ib pesta ylepeal nii palju kui tahad jne. Kolmandaks kinnituskohad on v2iksed, ei hargne ja on suht m2rkamatud, isegi kui oma juuks v2lja kasvab ja hoiavad tugevasti nt viimane kord sattus nii, et polnud v6imalik salongi pikalt minna.. vahe oli u 8 kuud ja selle aja peale tulid mul aint 4 salku 2ra... aga yksikuid karvu langes ikka ka..aga ikkagi.. see tuleneb k6ik juuksekinnitusmaterjali ja juuksurit66 heast kvaliteedist. Ma olen v2ga rahul ja ei taha kuhugile mujale minna juuksepikendusi panema. Nyyd on j2lle v2rskelt pandud 100 salku peas ja 3-4 kuu p2rast hooldusse tuleb 1/3 odavam kui p2ris uued juuksed panna kuna selleks ajaks on oma juuks piisavalt pikaks kasvanud ja juuksepikendust annab t6sta.. kui aga ei saa minna peale 4 kuud siis tuleks juba uutele juustepikendustele m6elda.. aga oleneb kui kiiresti oma juuks kasvab ja,mis olukorras on vana salgu kinnitus.. aga yldjuhul peale 3-4 kuud hooldust st t6stmist ei tehta.
Nii palju siis minu kogemustest.Ja need on t6esti sellised.. ei taha kedagi maha teha ega kedagi kiita.. lihtsalt iga salong pakub kliendile oma teenuseid, millest klient saab kogemusi, teeb j2reldusi ning avaldab neid ka teistele, kes asjast huvitatud..v2hemalt mina tegin nii.
ja veel need isetegutsejad.. miudugi nad on odavamad salongi rendi t6ttu ja kindlasti vastab nende t99 samale tasemele, mis salongis tehtud, kuid neid tuleb teda st nende t6id, et kuidas nad teevad.. millised on tulemused ja kuidas on nende varasemad kliendid rahule j22nud- v2hemalt seda soovitan mina, kes ei taha riskeerida tulemustega, mis puudutavad v2limust.

ja kui keegi soovib veel mingit infot.. st mingeid yksikasju teada siis andke teada ja v6ime yhendust v6tta.:)

et minu poolt siis positiivseid tulemusi ja rahulej22mist k6igile, kes otsustavad pikendusi panna!!!

paris, 23.03.2006 18:54 

Ma olen pikendusi kandnud nüüd juba aasta(vahetanud ka ikka muidugi iga kolme kuu tagant:)) või isegi veitz rohkem ja ainuke koht, mida julgen soovitada on Kawe plazas Pärnu mnt. asuv küünestuudio. Need 2 plixi on seda tööd teinud juba rohkem kui 10 aastat ja teavad mida teevad. Aa kusjuures nad vahel käivad radissonis ka abis. Kui on soovi minge sinna, nad teevad tõesti head tööd;)

k, 27.03.2006 18:53 

soovitan so cap salke. endal olid need viimati. hästi ilusad ja loomulikud. panin tartu juuksestuudios kati juures

tydruc, 19.04.2006 19:33 

miaux!!! palju radissonis üks salk maksab?

tydruc, 19.04.2006 19:35 

ja mis selle radissonis asuva salongi nimi on?

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

miaux, 19.04.2006 21:09 

abigail ja salk 45 eeku

tydruc, 02.05.2006 21:08 

Sandra? ja palju üks salk maksis?

Poste 102
Lk: <<1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee