Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

hammaste valgendamine

Poste 42
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>

emmu, 01.08.2005 19:44

kas kellelgi on kogemusi hammaste valgendamisega, kas siis mõnes kliinikus või kodus?kuidas olete tulemusega rahule jäänud ja millised on olnud hinnad?

12 inimest 24st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Jaanika, 02.08.2005 14:19 

samuti huvitatud?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

28 inimest 28st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

hambaarst, 02.08.2005 16:12 

tere...
tean küll et professionaali suust kõlab see veidi imelikult aga kindlasti ei soovitaks hammaste valgendamist kõigetavalisemal moel st. happega. see moodus on küll kõige odavam, kuid nii hammastele kui kogu organismile väga kahjulik. samuti ei jää tulemus eriti püsiv. seda teenust tehakse eestis paljudes hambaravi kabinettides ja olen kuulnud et koduseid vahendeid müüakse ka nn telepoodides. hiljutisel hambaarstide konverentsil oli mitu presentatsiooni sel teemal ja kõigist neist kajas läbi suur võimalus haigestuda keelevähki, lisaks teistele hambahaigustele. portselanist hambakatted on muidugi hoopis teine teema aga see on väga kallis lõbu .
kodustest vahenditest soovitaksin whitedent hambapastat (müügil apteekides). kindlasti ei soovita abrasiivseid nn terakestega hambapastasid. need hõõruvad hambavaaba maha ja hammas muutub veelgi vastuvõtlikumaks igasugustele mustustele.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Küsija, 03.08.2005 13:50 

Küsimus hambaarstile... Aga kuidas teada, millised hambapastad on abrasiivsed ja millised mitte? Tuubi peal sellekohast infot ju pole. Kas näiteks Sensodyne Whitening on terakestega või mitte?

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to hambaarst, 08.08.2005 11:42 

aga palun kuidas Te suhtute hammaste valgendamisse laseriga? Osad hambakabinetid vist teevad seda ja kui ei eksi siis hind jäi mingi 550 eeku kanti.

emmu, 10.08.2005 18:04 

no krt, see peaks mingi 4000.- maksma

5 inimest 5st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

tytruk, 10.08.2005 21:07 

500.- on ühe hamba valgendamine laseri abil, 10+10 hammast on aga 3800.- Enim soovitatud koht on biolase ja laservalgendus peaks kõige ohutum olema :p Endal on plaan lähiajal valgendama minna.Ja seal pidi nii olema, et saad sooduskaardi teistkordseks valgendamiseks. Seega kellele see liiga kallis on tasub kellegi sooduskaart ära osta ja ise sellega minna. :) paljud pidavat nii tegema, aga ise lähemalt ei ole sellise variandi kohta veel uurinud. www.biolase.ee/laservalgendus.htm

takku, 23.08.2005 09:06 

Maasikatega?.....kuulen esimest korda :/
Tegelt huvitab mind hind mida ma peaksin makksma,kui ma portselanist hamba katteid sooviksin ja kus neid paigaldatakse????...
ehk keegi teab!

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

egle, 08.09.2005 18:20 

Kas see whitedent ka aitab? Mul tegelikult olid ilusad valged hambad...aga siis kahjuks suitsetasin mõnda aega paar kuud ja nüüd enam hambaid valgeks ei saa...nühi palju tahad ikka jäävad esihammastele ja mujalegi kolakad plekid...:( oskab keegi miskit soovitada, valgendama ei tahaks minna...maasikad kaa ei aita :D

2 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

happy, 08.09.2005 20:59 

minu hambaarst tegi mulle kaped, mille paned ööseks hammaste peale koos geeliga. tulemus on väga hea juba paari korraga. odavam kui laseriga ja vähem kahjulik hammastele ka pidi olema, sest seda meetodit kliiniliselt kasutatud paarkümmend aastat, kõik kõrvalmõjud teada.

4 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Igastahes... igastahes.. :P, 15.09.2005 21:44 

mina olen kuulnud sellistest asjadest:
maasikad
munakoored (ei kujuta ette siis nagu kuidas??? et närid neid v.. ökk..)
Soodaga pesta (seda olen ise katsetanud... kohe ei saanud nagu arugi. Aga nüüd hambad suht kahjustatud. nagu siin hambaarst soovitusi jagas, et mitte abrasiivseid hambapastasi kasutada.. kuid sooda ainult terakestest koosnebki)
Ja siis veel söetablettidega olen ka hambaid valgemaks saanud (seda meetodit teadis enda hambaarst isegi :P .. ma kuskilt lugesin, ei mäleta enam. Aga küsisin üle igaksjuhuks)
Vanasti oligi söega hambaid korras hoitud. Alguses teeb mustaks jah, aga lõppkokkuvõttes mõjub ikka valgendavalt.

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kuidas, 17.09.2005 21:22 

kas seda sütt siis närida lihtsalt? kui kaua ? ja millal tulemusi näeb?

4 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 21.09.2005 12:16 

söetablettid tõesti toimivad. iga olen ka kasutanud. lihtsalt närin ja siis pesen nagu tavaliselt hambaid ja kohe peal pesu on näha et hambad on valgemad.
soovitan proovida igaljuhul!

Anne, 22.09.2005 04:40 

need valgendajad, mis algavad apteekides alates 60st kroonist--pole nii kahjulikud kui kõik muud odavad

hm, 29.09.2005 12:05 

aga oskab keegi öelda, kas näiteks järelmaksuga on ka hammaste valgendamise eest võimalik tasuda?

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

siiski, 29.09.2005 22:00 

aga siiski, kui kaua seda sütt närida tuleks (kaua ise närid?) ja mitu tabletti korraga!?

Poste 42
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee