Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

veenilaiendid

Poste 9
Lk: <<>>

a, 16.06.2005 12:40

Nonii, jutustage oma kogemustest siis...Mida kasutate igapäev raviks? Kuidas suve üle elate (ei mingeid lühikesi seelikuid jah?)Kas kasutate mingeid tooteid veresoonte varjamiseks jalgade peal? Kas päevitamine või isepruunistuvad aitavad varjata?
Avastasin endal vasaku sääre peal ühe laienenud koha (noh, tegelikult see juba suht ammu, aga nüüd on lihtaslt päris hästi näha juba), paremale säärele hakkab kah vist tulema.Opp on detsembris.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kk, 16.06.2005 13:17 

Mul on omaarust ka veenilaiendid, kuigi olen alles 22 ja need on olnud mitu -mitu aastat. Pärilikkusega ei tohiks väga midagi tegemist olla, eriti nii noorel inimesel, kel juba 11.kl tulid veenilaiendid. Sportlane ma pole, trenni siiski mõõdukalt teen ja jalgu üldiselt ei vaeva (seisev töö vms), aga ikkagi nad on.

ja ükspäev lugedes beebipillide instruktsiooni uuesti üle, avastasin,et just need võivadki veenilaiendeid tekitada ja ka seda, et väikesed veresooned naha alt läbi kumavad. Nüüd lõpetasin ära pillide võtmise.

Aga ma ei tea, kas on põhjust minna arsti juurde ja mis minuga seal tehakse.

Ja kuidas neist üldse lahti saab? :(

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

a, 16.06.2005 14:27 

Ega lahti saagi niisama:( Ma ka alles 23 a ja esimesed märgid avastasin juba u 16-17aastaselt. Vanaemal on muide kah laiendid, aga emal mitte.

Trenni teen ja olek teinud ka varem suht palju, samas arstid just soovitavadki teha, et veri jalgadesse pidama ei jääks ja veresooni ei sopistaks. Pille võtan kah ja nendest loobuda vist niipea ei kavatse-nii mugavad on nad ju.

Praegu kannan ravipõlvikuid. Kirurg käskis. Suht rõve on-palav ju! Ei tea, mis suvel veel saab..Ja noh, ei taha oma siniseid sääri eriti kellegile näidata kah.Mõtlesin, et äkki annab neid ikkagi kuidagi peita või midagi, aga näiteks jumestuskreemiga on suht mõttetu jamada.

Mis arsti juures tehakse?Kõigepealt, kui on ikka laiendid, siis saad perearstilt saatekirja veresoontekirurgi konsultatsioonile. Seal siis vaadatakse sind üle ja soovitatakse ravi. Kui on tillukesed, saab ravida süstidega, kui juba suuremad, siis laseriga või noaga kallale. Armid pidid jääma suht väikesed (kuni pool cm: üks säärele, üks põlveõndlasse, üks puusale)

kk, 17.06.2005 11:44 

tänan, a!

nu mul on aint kondi peal paremal säärel. mujal pole. mujal paistavad väikesed kapillaarid või mis need on välja.

mul ei ole need venilaiendid nagu tursunud ka, lihtsalt on 2 sinist veresoont. Aga ma kardan,et need võivad minna kunagi, nagu vanadel naistel on, niukseks krobeliseks ja naha pinnast kõrgemale.

Aga eks ma ikka käin arstil ära.

häbeneda mul oma arust otseselt midagi pole, päris palja sääri ja miniseelikuga tööle/peole ei lähe ja rannas on palju koledamaidki kui mina:P

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Sigrit, 12.07.2005 17:25 

Märkasin hiljuti et põleve taha oli tekinud natuke tursunud veenid.Töötan pidevalt jagadel ja õhtuti on nad väga väsinud, ise olen alle 19 aastane.Tahaksin tead kuidas on võimalik neid ravida ja kui palju miski maksam läheb?Kas nad peale ravi tulevad ka tagasi?
Tänades ette sigrit.

laura, 08.08.2005 23:19 

põhimõtteliselt ma lasin endal neid lõigata eelmise aasta sügisel ja ma olin siis 18, paistab, et see sügis tuleb uuesti minna, sest nüüd on teise jala peal nad ennast üles ajanud ja ei taha, et nad sama hulluks läheksid nagu eelmised olid . . .

ravida neid ei saa, nii mu arst ütles . . . et kui päris ära tahad, siis tuleb ikka kirurgilist abi kasutada või siis osasid väiksemaid peaks saama nii ka nähtamatuks muuta, et sinna süstitakse mingit soolalahust sisse v midagi . . .

laura, 08.08.2005 23:20 

ahjaa, arst mainis veel seda ka, et nende tekkimine on seotud pärilikkusega :)

kristi, 16.04.2009 11:06 

Mul on neid lausa mitumitu..panin kirurgi juurde aja kinni..loodan et saab paremaks..aga sõbranna rääkis et üks ampull maksab 1000 eeku ja talle tehti kolm ampulli täit süste..no arvutage siis ise..päris karm:S

frozen, 21.03.2012 03:08 

Mina sain head infot siit ning konsulteerisin ka sealsete arstidega veenilaienditest www.vita.ee/dyna/site/Veresoonte_kirurgia_ja_veenilaiendid.html

Poste 9
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee