Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Arigato maja on avatud! (3)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
11.12.2007

Arigato spordiklubi (Rannamõisa tee 3, Tallinn), mis küll terve sügise juba on külastajaid rõõmustanud, on saanud viimase lihvi ja eile toimus Arigato maailma ametlik avamine.

Arigato maailm ühendab endas erinevaid tegevusi, mida saab koondada ühise nimetaja alla – kultuur. Siit leiab idamaist mõtlemist ja vaimukosutust, idamaiseid võitluskunste, toidukultuuri ja kehakultuuri!

"Arigato on mõeldud inimestele, kellele on tähtis areng, muutumine ja püüdlemine paremuse poole. Neile, kellele on oluline nii keha kui vaimu harimine. Ilmselgelt on Arigato maailm midagi palju rohkemat, kui pelgalt spordiklubi," ütles Arigato spordiklubi juht Indrek Pertelson.

Arigato märk on pintsliga tõmmatud must ring - enso, mille ajalugu ulatub 1000 aasta taha. Nimetus tähendab jaapani keeles ringi ning see sümboliseerib kõiksust, valgustatust, elegantsi, jõudu ja pidevat muutumist. Enso maalimisel kaugenetakse tihti ebaselgetest meeleoludest, ähmastest aistingutest, kogemustest või vastuseta küsimustest. Selline meelte puhastumine on oluline keskendumiseks ja isetuse saavutamiseks. Üks selline kirgastav hetk võib olla olulisem kui meie üürike eksistents.

Meeleoluka avatseremoonia käigus astusid külaliste ette Arigato meeskonna liikmed, sh Nove tantsukooli juht Kristine Esko-Veskimäe ja idamaiste võitluskunstide õpetaja Bert Van den Plas emotsionaalse ja põneva tantsunumbriga. Kolm põlvkonda Pertelsone – isa Ants, Indrek ja Indreku vanem poeg Markus - joonistasid Arigato märgi ehk enso. Kõik külalised said teha tutvustu Arigato majaga sh uudistada vastselt valminud jaapanipärast kuumaveebasseinide kompleksi Yasuragit.

Arigatos on neli idamaiste võitluskunstide saali ja viis rühmatreeningute saali, fitness saal koos cardio alaga, personaalse treeningu saal, ruumid meditsiinikeskusele ja ilusalongile, laste mängutuba, seminariruum, kuntsmurukattega jalgpalliväljak, jaapanipärane saunakompleks Yasuragi. Fuajees asuv kohvik Bestseller, eesotsas peakoka Imre Kosega, pakub rõõmusõnumit kõigile, kellele meeldib süüa maitsvaid tervislikke toite ning nautida meedlivat õhkkonda. Maja ümbritseb jaapani stiilis aed.

Arigato spordiklubi arhitektid on Kätlin Mänd ja Endrik Mänd. Sisearhitekt Tiiu Truus.

Teel täiustumisele! Tänuga!

Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee