Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Nike Rockstar Workout - Dancehall

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
12.03.2007

2007. aasta kevadel muutuvad Nike Rockstar Workout Dancehalli tänapäevased ja asised trenniruumid peosaaliks, kus kõlavad Kariibi mere äärsed rütmid.

Kariibi mere saartest ning Dancehall-stiili kuningannadest inspireeritud tantsu loojaks on üks maailma kõige kõrgemalt tunnustatud koreograafe, Jamie King. See tantsustiil pulbitseb liikumisest ja muusikast, pakkudes kõigile maailma kuumimat uut südame ja veresoondkonda stimuleerivat fitness-tantsu. Uut tantsukava harrastades ei naudita vaid DJ’de poolt mängitavaid kuumi trummirütme, vaid ka selle piirkonna kultuuri, keelt, riietumis- ja tantsustiile ning maailmavaateid.

Jamie Kingi innovaatiline ja sportlik`rock your body` tantsustiil lubab teil end tunda tõelise rokistaarina vinges muusikavideos. Tantsida on lõbus ning peale selle õpite uusi kombinatsioone nagu "Wind", "Thunderclap" ja "Pon de River", põletate kaloreid ja tugevdate südame- ja jalalihaseid. Reeglid ja piirangud puuduvad, vabanete vaid päeva jooksul kogenud pingetest ja lasete keha ja vaimu vabaks!

Dancehall on populaarne Jamaical sündinud muusikastiil, mis tekkis 1979. aasta paiku. Oma nime sai ta koha järgi, kus DJ-d populaarset muusikat mängisid ja salvestasid. Sellele stiilile omaselt laulab ja räpib DJ luues metsikuid ja tantsulisi rütme. Dancehall on reggaest palju kiirem muusikastiil, kus trummid asendavad akustilist muusikat.

Dancehall ei ole kõigest muusika taustal lindile salvestatud kõne, see haarab enda alla kogu kultuuri, tuues kokku nii muusika, tantsu kui kogu ühiskonna.

Dancehall on Jamaica populaarsesse muusikasse palju energiat juurde toonud, andes elu tantsusammudele, mis muudavad peod ja esinemised palju elavamateks. Paljud tantsuliigutused, mida te hetkel hip-hop videotest näha võite, pärinevad tegelikult Dancehall- stiililt, sammud nagu "Butterfly", "Bogle", "Blaze Blaze", "Pon the River", "Pon the Bank" ja "Dutty Wine".

Dancehall-stiil on üle maailma laialt tuntud. See on aastakümneid valitsenud  New Yorgi aguleid ja on uskumatult populaarne Aasias ja ka mujal Euroopas. Eestis on dancehalli tantsustiili võimalik harrastada järgnevates spordiklubides ja tervisekeskustes: Zelluloos, Status Club, Paide Hotsport, Coral Club, Keila Tervisekeskuses, Salongstuudio 99, LNT Sport, Kalev Spa, Stiletto Dance&Fitness Lounge, Planet Sport, Tartu ArcticSportClub.

Treeningul tunned end mõnusamalt spetsiaalses tantsurõivais, mille leiad Nike kevadkollektsoonist.

Pilte ei leitud!
Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee