Ülemaailmne avalikus kohas kudumise päev toimub Tammsaare pargis

Hedviga Vei
11.06.2010
Foto: Photobucket

Sulge aken

Kujutage ette vaatepilti: on ilus päiksepaisteline ilm, te jalutate pargis ja järgmise nurga taga avaneb teile enneolematu vaatepilt, kus park on täis inimesi, kellel vardad käes ning kudumistöö täies hoos. Ei kujuta? Siis polegi vaja, sest saate seda reaalselt omal nahal kogeda ning koos teiste kudujatega ühineda!

Guinessi rekordi väärilised kudumisvardad

15. juunil  kell 12.00-14.00 toimub Tammsaare pargis kudumise päev. Oodatud on kõik, kellel varda osavus juba käes ja ka need, kes tahaks algust teha, kuid vajad nõu ning julgustust. Võta kaasa mõnus istumisalune ja vardad-heegelnõel pooliku tööga või alusta uut tööd koha peal. Toimub ka lõngavahetus, sest see, mis sinul üle, võib teisel just puudu olla! Kõik osalejad võivad kodust kaasa võtta oma lõngaülejäägid, seisma jäänud vardad ning kohapeal on võimalik kaasatoodud kaupa kas siis vahetada, kinkida, või annetada kogumiskasti.

Tulge ja näitame kõigile, kui osavad näpud meil on ja kui ilusaid asju saab ise luua! Kohtume Tammsaare pargis: 15. juuni kell 12.00-14.00

Laupäeval, 12. juunil kell 11.00 oodatakse kõiki Tartu kudujaid Kaubahoovi parki (Kaubahalli ees), et tähistada ülemaailmset kudumispäeva üheskoos kudumise, rahata lõngavahetusturu ja käsitöönäitusega.